MENU

"Приватна позиція" радника Секретаря РНБОУ: яким має бути здоровий вихід з цієї ситуації

953 2

Сивохо примирення

Радник офіційної особи чи то на державних, чи то на громадських засадах ніколи не буде сприйматися як приватна особа.

Просто подивіться інформаційні повідомлення – проросійську мірну платформу створює не громадянин Сивохо, а саме радник Секретаря РНБОУ Сивохо (співпадіння прізвищ не випадкове, це одна людина). І стусана ветерани дали (за що їм світить до 4 років) раднику секретаря РНБОУ, а не просто громадянину Сивосі. І відмежовується пан Данілов від висловлювань свого радника, а не просто громадянина Сивохи. Слів про "внутрішній конфлікт", а не війну, про те що нас у НАТО не візьмуть бо у нас війна (абсурд, Туреччина, член НАТО і на момент вступу і досі має цілий ряд активних військових дій та суперечок за території, і це не єдиний приклад).

Читайте також: Своим заявлением о НАТО Сивохо продемонстрировал собственную профнепригодность

Отже, що ми маємо в сухому залишку: радника Секретаря РНБОУ, який не просто громадянин, а або корисний ідіот, або зрадник. Бо постійно відтворює кремлівські пропагандистські штампи. При цьому, вважається другом президента, який є гарантом дотримання Конституції та очолює РНБОУ.

Маємо подання на нього в СБУ (на радника, не на президента). Маємо Секретаря РНБОУ, який відмежовується від слів радника.

Читайте також: Сивохо та Зеленський – шоумени, але не ідіоти. Вони точно усвідомлювали наслідки своїх гуманітарних ініціатив, – журналістка

Здоровий вихід з цієї ситуації: звільнення радника Сивохо, розслідування його заяв з боку СБУ, оцінка їх в судовому процесі. Це б означало, що проросійські заяви це справді самодіяльність.

Що варто очікувати: нічого. Ну може "впаяють" ветеранам хуліганку. Це означатиме, що дії та висловлювання радника Сивохо узгодженні з РНБОУ, офісом та й самим президентом.

Крок за вами, пане Данілов

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Ярослав ЮРЧИШИН


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини