MENU

Для перемоги над Covid-19 потрібен світовий уряд – Гордон Браун

1993 1

“Повинна бути узгоджена глобальна реакція … Нам потрібна якась працююча виконавча влада”, – сказав колишній прем’єр-міністр Великобританії Гордон Браун. Колишній прем’єр-міністр Великобританії закликав створити глобальний уряд, який би впорався з пандемією коронавірусу.

Гордон Браун, який був і прем’єр-міністром, і лідером Британської лівої лейбористської партії з 2007 по 2010 рік, заявив британським ЗМІ, що запропонований ним світовий уряд вирішить медичні та фінансові кризи, спричинені COVID-19. Він би спрямував би зусилля на пошук вакцини проти вірусу, організацію її виробництва та придбання та припинення прибутку. Це також спрямовуватиме реакцію центральних банків, захищатиме ринки, що розвиваються, та “погоджувати спільні підходи до використання державних витрат для стимулювання зростання”.

The Guardian повідомляв, що Браун хотів би, щоб Рада Безпеки ООН була запрошена сьогодні на екстрену онлайн-зустріч країн G20. На зустрічі, що проходила в Саудівській Аравії, йшлося про проблему нового коронавірусу.  

“Це не те, з чим можна боротися в одній країні”, – сказав Браун. 

“Має бути узгоджена глобальна реакція.”

Під час світової фінансової кризи 2008 року тодішній прем’єр-міністр Браун переконував “інших світових лідерів у необхідності викуповувати банки”, – повідомляє Guardian. Потім він приймав країни G20 на саміті в Лондоні, “на якому було запропоновано рятувальний пакет у розмірі 1,1 трильйона доларів”.   

Розмірковуючи про фінансову кризу, що виникає, Браун вважає, що слід підтримувати світові ринки, що розвиваються, в межах країн G20 через запропоновану глобальну робочу групу. 

“Нам потрібна якась діюча виконавча влада”, – сказав він. 

“Якби я робив це ще раз, я зробив би G20 ширшою організацією, оскільки в нинішніх обставинах потрібно прислухатися до країн, які найбільше постраждали, країн, які впливають на зміни, та країн, де є потенціал для масової кількості людей, які постраждають – такі, як в Африці.”

Він також зазначив, що Світовий банк та Міжнародний валютний фонд потребують, як перераховано Гардіан, “збільшення їхньої фінансової вогневої сили, щоб впоратися з впливом кризи [коронавірусу] на країни з низьким і середнім рівнем доходу”. 

Читайте також: У Бориса Джонсона коронавірус

Найджел Фарадж, лідер партії Brexit та член-засновник Партії незалежності Великобританії (UKIP), поставив під сумнів ідеї колишнього прем’єр-міністра за світовий уряд. 

“Гордон Браун не розуміє”, – написав він вранці. “Глобалізація – це причина наших проблем, а не наш рятівник”.

Але англійський католицький письменник Лоренс Англія вважає, що пропаганда Брауна є тривожнішою, ніж наївною. 

“Гордон Браун все це отримує”, – написав він у відповідь. «Уряд Єдиного Світу – це велика влада над популяціями, а не допомога людям. Вони хочуть світ рабів. Він був головним учасником Більдерберга.” 

Зустрічі Більдерберга використовуються як форум для світових еліт з 1954 р. Для подальшого розвитку їхнього бачення світу. Учасники можуть вільно використовувати інформацію з обговорень. Нікому не дозволяється розкривати, хто що сказав. 

Читайте також: У світі понад 530 тисяч інфікованих коронавірусом, США обійшли Китай за кількістю хворих

Серед інших висококваліфікованих людей, які брали участь у зустрічі Більдерберга, є такі еліти, як Девід Рокфеллер, Білл Гейтс, Білл та Хілларі Клінтон, Ангела Меркель, Тоні Блер, Емма Боніно та П’єр Елліот Трюдо. 

Згідно з власною літературою, метою щорічної зустрічі Більдерберга є “сприяння діалогу між Європою та Північною Америкою”. 

На Лондонському саміті G20 у 2009 році Браун сказав: “Я думаю, що виникає новий світовий порядок, а з ним і основи нової, прогресивної ери міжнародного співробітництва”. Зараз Браун є спеціальним посланцем ООН з глобальної освіти. 

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Слово про Слово


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини