Уряд робить усе, аби довіра українців до держави стала катастрофічно низькою – Пекар
Проблема навіть не в тому, що уряд не оцінює ризиків рішень, які приймає (ідеться не лише про економіку, про це я писав вже десятки разів, а й про здоров'я: наприклад, для підтримки імунітету важливо зберігати спортивну форму, але пробіжки по суті заборонені, тощо).
Повторюся, проблема не в тому, що уряд не оцінює ризиків рішень, які приймає. Проблема насамперед у тому, що уряд не відчуває потреби в оцінці ризиків.
Читайте також: Карантинні обмеження запроваджено в неправовий спосіб – думка
Якщо невідомо, що робити, нумо тиснути на всі кнопки, може, щось спрацює. Сумнівний підхід, якби це була робота на комп'ютері (бо там є кнопочка "Перезавантажити"), а при пілотуванні літака такий підхід є надзвичайно небезпечним.
Прошу пам'ятати: світом править не таємна ложа, а відверта лажа. Ідеться не про свідоме обмеження конституційних прав, а просто про некомпетентність.
Ніхто не перевіряв десятки тисяч потенційних інфікованих, що прибули в Україну із країн ЄС, але гуляти з дитиною суворо заборонено. Ніхто не робить масового тестування у центрах спалаху інфекції, зате зачиняють ринки в неуражених регіонах.
Читайте також: Забагато заборон, замало дій: В'ятрович поставив Шмигалеві запитання, які хвилюють мільйони українців
На щастя чи на горе, всі ми діти тієї імперії, про яку Салтиков-Щедрин написав: "Суворість законів компенсується необов'язковістю їх виконання".
Традиційна недовіра українців до держави множиться на очевидно низьку якість урядових рішень.
Надзвичайно важливим фактором нині є мінімальна довіра до держави, а її можна досягти лише виваженими рішеннями та їх якісною публічною комунікацією.
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки