MENU

Московська церква становить реальну небезпеку для України та її громадян – В'ятрович

1557 4

Московська церква стала найбільшим розсадником коронавірусу в Україні. Лише в Києво-Печерській лаврі вже понад 90 хворих, за добу це число виросло втричі. Вже троє ченців – 73, 47 і 40 років – померли. І це – лише верхівка айсберга.

Ніхто не застрахований від зараження. Але ієрархи церкви Московського патріархату вели пряму агітацію проти карантину, збираючи натовпи людей у Лаврі й інших храмах, тобто свідомо наражаючи людей на небезпеку захворіти й розносити хворобу далі. Зокрема, відзначився такими закликами і скандально відомий намісник Києво-Печерської лаври митрополит Павло, який і сам тепер захворів.

Така поведінка разюче відрізняється від дій інших християнських церков. Православна церква України, Українська греко-католицька церква, провідні протестантські церкви дотримуються карантину, попереджають священиків і парафіян про небезпеку, допомагають країні впоратися з епідемією, транслюють богослужіння онлайн тощо.

Читайте також: Держава зобов'язана закрити церкви Московського патріархату – Фурса

Дії московської церкви під час пандемії ще раз демонструють, що з якого боку не глянь – ця організація становить реальну небезпеку для України та її громадян.

Московська церква в Україні – це мережа кремлівської пропаганди й підривних дій проти української державності.

Це потужний чинник русифікації.

Це організація, що гальмує будь-який поступ і повернення України додому в Європу.

Це розсадник мракобісся, яке має мало спільного з ученням Христа.

І врешті-решт тепер це ще й розсадник фізичної небезпеки для українців.

Влада має нарешті усвідомити загрози, які несе московська церква для України, і захистити її від цих загроз.

Читайте також: Пекар: У Зеленського готові заразити десятки тисяч людей, аби не сваритися з Новинським

Це значить – не гальмувати, а неухильно виконувати ухвалені Радою минулого скликання закони, що не дадуть російській церкві називатися "українською": люди мають право знати правду.

Це значить – припинити будь-яке загравання з московською церквою та будь-яку політичну чи матеріальну підтримку з боку держави.

Це значить – держава має реально гарантувати право й можливість кожної православної громади вільно перейти до канонічної Православної церкви України й рішуче захистити людей від тиску з боку московської церкви.

Це значить – за дії проти безпеки, здоров’я людей, посягання на українську незалежність і територіальну цілісність, за рейдерство, за антидержавну агітацію кожен винний у цих злочинах діяч московської церкви має відповідати перед законом.

Це значить – святині українського народу, починаючи з Києво-Печерської і Почаївської лавр, які є державною власністю, держава зовсім не зобов’язана назавжди лишати в користуванні небезпечної промосковської організації, яка становить загрозу духовному й фізичному здоров’ю українців.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Володимир В'ЯТРОВИЧ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини