MENU

Чому постраждав "журналіст Шарія" з "Останкіно"?

1093 0

Чому постраждав "журналіст Шарія" з "Останкіно"?

Акція партійців Шарія отримала широке висвітлення на каналах Медведчука. Але коли одна проросійська колона висвітлює мітинг «за права журналістів» іншої проросійської колони, то одразу виникають сумніви: щось тут не так.

Відповідь можна легко знайти, якщо придивитися до персон партії Шарія. І ось постраждалим виявляється «журналіст», який отримував вищу освіту в «Московском институте телевидения и радиовещания "Останкино"». А один з лідерів партії прямо говорить: напади на «журналістів Шарія» - це найкращий піар для самого Шарія. 

Але про все по черзі.

Під час акції на Банковій медведчуківський 112-й бере коментар у постраждалого «журналіста Шарія». Він представляється Владіміром Самарським.

На своїй ФБ-сторінці Владімір вказує, що сам з Донецька, живе в Києві. І жодної згадки найкращий період свого життя - про Москву. Проте з його сторінок у соціальних мережах Twitter та Instagram можна дізнатися значно більше про «журналіста Шарія».

Читайте також: Зміцнення Шарія прекрасне тим, що на виборах його партія у Раду не пройде, зате знатно відкусить голосів у ОПЗЖ, – думка

Зокрема, що до літа 2015-го він жив в окупованому Донецьку.

6 травня 2015 року він повідомив про вступ до молодіжного парламенту. У той же період він висміює заяви Порошенка про звільнення Донецька та Криму, Крим – це Україна та чекає на трейлер про громадянську війну. Пізніше – «угорає» над твітом Порошенка, в якому той дякує бійцям Нацгвардії за захист країни від російської агресії.

Влітку 2015-го Самарський вступає до «Московского Института Телевидения и Радиовещания «Останкино» (МІТРО). Це приватний виш, який магнітом заманює тих, хто мріє про роботу на російському телебачені.

Самарський в МІТРО

Я не знаю, чому Самарський потрапив до кола тих, хто мріяв працювати на російському телебаченні. Але точно знаю, що журналістикою на кремлівських каналах і не пахне. Та й сам Самарський протягом свого московського етапу життя спробував себе і «головним редактором» пабліку «#Втеме» (навіть ледь не отримав нагороду від Мінсовіти РФ «За кращий студентський паблік 2017». Ну трохи не дотягнув до взірцевих медійних стандартів, які проповідує російський уряд), і асистентом режисера, і адміністратором концертів, і навіть «відомим співаком» (щоправда, кар’єра співака закінчилася на дебютному кліпі).

Коротше, людина йшла до свого успіху в Москві. Ось наприкінці 2015-го завалює себе російськими рублями та розуміє, що журналістика – не його.

Загалом, з соцмереж Самарського складається враження, що він намагається здаватися мажором. А може, таким і є насправді. Бо викладає подяки батькам за чергові «транши».

Його батьком є Віталій Самарський. В Україні відомий тим, що з 2012-го очолював «Аграрний страховий пул». Про цей «пул» український Forbes писав як про такий, який створений чотирма «сімейними» компаніями. За часів Януковича «сім’єю» називали тих, хто був наближений до старшого сина Януковича.

Після 2014-го про батька Самарського нічого в пресі не чути. У соцмережах він викладає фото зі своїх поїздок в Італію та Австрію.

А мати Владіміра Самарського вказує у себе на ФБ-сторінці, що живе в Севастополі.

То що ж змусило російську зірку-початківця повернутися в Україну? Та ще й не в рідний Донецьк, а до Києва.

Тут у мене лише версія.

Справа у тому, що у липні 2017-го мильна бульбашка під назвою «Інститут Останкіно» луснула. Владімір Самарський ще встигнув записатися у ролику на підтримку цього «вишу».

Самарський: Давайте поможем юным жителям России (и таким как я)

Влітку 2017-го Рособрнадзор позбавив акредитації МІТРО. І вже невдовзі Самарський покинув Росію. Чому? Позбавлення ліцензії не заважало установі продовжувати навчання студентів. Вони ж туди прийшли за знаннями?)

На сайті досі можна побачити про проведення різноманітних курсів. Але є маленька деталька. Разом із позбавленням акредитації вишу студенти втрачали можливість отримати диплом державного зразка та відстрочку від армії.

Можна припустити, що для Самарського був важливий диплом. Тоді просто переводишся/вступаєш до іншого вишу і залишаєшся вчитися в Москві. Але ні, він повертається в Україну.

Тут би припустити, що 20-річний (на момент 2018-го року) хлопець втікає від російської армії. Ну не хоче без 5 хвилин зірка російського шоу-бізу воювати за Путіна. Але для цієї версії потрібен залізний доказ – російський паспорт. А в нього ж український. От тільки де і коли він отримав документ з тризубом, якщо його рідний Донецьк захопили, коли хлопцю ледь стукнуло 16 років?

Читайте також: Прибічники та противники Шарія влаштували сутички у київській "підземці". ФОТО, ВІДЕО

Коротше, щось в Москві у Самарського не склалося. Десь наприкінці 2018 - початку 2019 він повернувся в Україну. У квітні 2020-го «мажор» викладає резюме на сайті пошуку роботи (архівна копія). І вже за два місяці стає постраждалим «журналістом Шарія». Черговим постраждалим «журналістом», який працює на інтереси проросійських медіа.

І тут найцікавіше.

Те, що намагалися замовчувати на медведчуківських телеканалах, коли нападали на їхніх «журналістів», прямо заявили партійці Шарія.

Ось ФБ-пост Миколи Гладенького, який йшов під 8-м номером у виборчому списку партії Шарія.

Один з лідерів партії Шарія прямо говорить: напади на «журналістів Шарія» - це найкращий піар для політичної сили. Безкоштовний та дієвий піар.

Це те, про що ми говорили після нападів на медведчуківських медійників. Саме проросійські власники медіа є головними вигодонабувачами від нападів на працівників їхніх медіа. Для них це «безкоштовний та дієвий піар».

Тож вони зацікавлені, щоб подібних нападів було більше. Тому медведчуківці та шарійці тупо використовують людей, щоб отримати більше нападів на своїх «журналістів». і потім волають про порушення свободи слова в Україні як всередині країни, так і на Заході.

От тільки вся ця їхня бурхлива діяльність на захист журналістів є нічим іншим, як російською піар-компанією з розкрутки своїх партій в Україні. І постраждалі Самарські та інші медійники Медведчука-Шарія є звичайним гарматним м’ясом для Кремля. Чим більше подібні медійники постраждають, тим краще для РФ. От і кидаються медведчуківці та шаріївці своїх «журналістів» в гущу подій, а самі відсиджуються або десь в Європі, або за армією охоронців.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Олексій БРАТУЩАК, для ІМІ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини