MENU

Антифа, курди та довга рука Кремля

725 1

Антифа, курди та довга рука Кремля

З'явилися нові оригінальні факти про ультралівську антифа-організацію, яка зараз є локомотивом агресивних заворушень у США під егідою руху БЛМ.

Отже, американська розвідка дізналася, що деякі з активістів з ультралівським антифа-рухом пройшли бойові навчання - просто подумайте про це – в Сирії, в рамках курдських загонів ПКК.

Згідно зі звітом, зробленим Департаментом Батьківщини, бойовики Антифа відвідали Сирію, щоб пройти бойові навчання, а також взяти участь у бойових діях на стороні курдських груп, зокрема YPG, Народної оборони; ПКК, робітнича партія Курдистан; і Пешмерга, а також військові сили забезпечують безпеку автономного регіону Курдистану в Іраку.

Читайте також:  Сучасні "антирасисти" вважають себе марксистами, але насправді ними не є. Й ось чому

Також до висновку, що між ідеологією Антифайської ідеології та вченням курдського демократичного федералізму прийшов підозріло.

І так, здавалося б, чого такого незвичного в антифахам навчають в рамках курдських груп? Зрештою, це не якась ISIS чи Taliban, правда? Курдських груп немає в списку терористичних організацій.

Однак не забуваймо, що практично весь курдський воєнізований рух був побудований на руку допомоги радянським. Дозвольте нагадати, що такий високопрофільний діяч як Євген Примаков побудував кар ' єру, в тому числі на курдському плацдармі.

Курди завжди насолоджувалися фінансовою підтримкою Росії, а також отримували зброю та боєприпаси від Москви. Курдські моби завжди почувалися вдома (можемо згадати найвідоміші цифри, як Дед Хасан та Шакро Молодой). Ці злочинні начальники працювали під егідою ГРУ та безпосередньо пов ' язані з ′′ іспанським каналом через який контрабандували зброю до курдів Туреччини, Ірану та Сирії.

Читайте також: Гонка за емоціями: що не так із висвітленням у ЗМІ протестів у США

А як можна забути, що курди Єзіді, які пройшли навчання у таборах Вірменії під наглядом російських інструкторів, були розгорнуті до Сирії під час атаки турецьких підрозділів на півночі Сирії.

Ну і що там у нижній черзі? Виявилось, що радикальна група, яку раніше спіймали на тому, щоб мати досить однозначні фінансово-політичні зв ' язки з Росією і наразі дестабілізується як США, так і ЄС, мала свої члени здобули бойові навички в навчальних таборах, які влаштували курди Давно перебував під наглядом ГРУ РФ з радянських часів.

Тепер відповім мені, будь ласка, чи є кремлівський слід за ′′ Антифа ′′ і його дестабілізуючі дії по всьому світу?

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Олександр КОВАЛЕНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини