MENU

Друзенко: СРСР помирає на наших очах, бо так і не зрозумів людської природи

1021 2

Те, що ми наразі спостерігаємо в Білорусі, є справжньою агонією СРСР

Те, що ми наразі спостерігаємо в Білорусі, є справжньою агонією СРСР. З його вірою, що хлібом можна замінити свободу. З його липким страхом перед державою і наївною вірою в неї.

Бо для мільярдера Путіна, проти якого генсеки з їхніми держдачами та службовими ЗІСами – лохи і бомжі, СРСР – це така ж ширма ординської Росії, як для Петра Порошенка український націоналізм – димова завіса для нестримної булемії нувориша.

Читайте також: В придачу к батькиной зарплате, колбасе и стабильности белорусам дали на выбор только террор и страх, – Бутусов

СРСР з усіма своїми злочинами та звершеннями помирає на наших очах. Помирає, бо так і не зрозумів людської природи. Так і не збагнув, що людина – це не тільки шлунок і страх.

Читайте також:  Тышкевич: Сейчас стоит обратить внимание на окружение Лукашенко, ведь именно там происходят прелюбопытнейшие события

Дивним чином 1990-й завершується тільки у 2020-му. Минає ціла епоха. З білоруським протестом увесь регіон входить у невідоме майбутнє. З усіма викликами і можливостями переламних моментів історії. Коли історію творять люди, а не історія творить людей.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Геннадій ДРУЗЕНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини