MENU

Наслідки пенсійної "реформи": хто не зможе вийти на пенсію в 60

1322 2

Багато українців не зможуть вчасно в 60 років вийти на пенсію і отримувати заслужені виплати від пенсійного фонду…

Якщо зараз мінімально необхідний страховий стаж для виходу на пенсію становить 27-28 років, то через декілька він підвищитися до 35 років.

Це фактично і є приховане підвищення пенсійного віку. Зрозуміло, що покоління 70-х, 80-х років вже в 60 років при такому мінімально необхідному страховому стажі на пенсію не вийде, а буде виходити в 63 - 65 років…

Проте, Уряд милостиво дозволяє тим кому не вистачає років до страхового стажу необхідного для виходу,  його докупити!

За один рік страхового стажу українцям доведеться доплатити 25 тисяч гривень

Читайте також: Українцям перерахують пенсії: хто і на які суми може розраховувати

Фактично 35 років страхового стажу буде відповідати пенсійному віку - 63-65 років, у кого не вистачає років  треба буде доопрацьовувати. Тобто, виходити на заслужений відпочинок, більшість українців зможуть тільки в 63-65 років. Влада боялася безпосередньо про це говорити, тому що це викликало б невдоволення і обурення людей. У питанні підвищення  пенсійного віку можновладці зробили це завуальовано, приховано через значне збільшення (в 2,5 рази) тривалості страхового стажу!

Через те, що зараз до виходу на пенсію підходить покоління, у яких працездатний вік припав на 90-ті роки, багато хто може не вийти на заслужений відпочинок.

Читайте також: 600 млн євро за реформи: парламент схвалив позику від ЄС

Багато людей в лихі 90-ті нелегально працювали, в тіньовому секторі, по базарах, без трудової книжки, без сплати ЄСВ.  А у нас згідно "пенсійної реформи" все просто - не платив єдиний страховий внесок-відповідно, пенсія тобі нуль. Ці роки у людей повністю випадають. Вони не зможуть вчасно в 60 років вийти на пенсію, тому що не буде необхідного страхового стажу. До того ж пенсія рахується від страхового стажу і від розміру зарплати, тому пенсія у більшості людей буде  мінімальна…

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Андрій ПАВЛОВСЬКИЙ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини