Розгром у Лізі націй: збірна України повторила свою найбільшу поразку в історії. ФОТО

182 0

Іспанія – Україна / фото REUTERS

Збірна України у другому турі групового етапу Ліги націй 2020-2021 на виїзді грала проти збірної Іспанії.

Підопічні Андрія Шевченка програли з рахунком 0:4.

Українська збірна повторила свою найбільшу поразку в історії і зазнала найбільшої поразки під керівництвом Шевченка.

Україна пропустила вже на 3-й хвилині. Сергій Кривцов збив Ансу Фаті в штрафний, а Серхіо Рамос реалізував пенальті.

Надалі Іспанія домінувала на полі, тоді як у нашої збірної гра не клеїлася.

На 29-й хвилині Рамос оформив дубль, на цей раз забивши головою після навісу Дані Ольмо.

Ще через три хвилини іспанці довели рахунок до розгромного. Фаті завдав точного обвідного удару у дальній кут – м'яч влетів у ворота від штанги. У 17 років і 311 днів він став наймолодшим автором гола в історії збірної Іспанії.

Після перерви Україні не вдалося змінити ситуацію на полі. А на 84-й хвилині іспанці забили ще раз – Кривцов невдало скинув м'яч на Феррана Торреса, який завдав точного удару в дотик.

Іспанія – Україна – 4:0

Голи: Рамос, 3 (з пенальті), 29, Фаті, 32, Ферран Торрес, 84

Іспанія: де Хеа, Навас, Рамос (Гарсія, 61), Пау Торрес, Регілон, Родрі (Оскар, 69), Тьяго Алькантара, Меріно (Ферран Торрес, 74), Дані Ольмо, Фаті, Морено

Україна: Пятов, Михайличенко, Кривцов, Матвієнко, Тимчик, Харатін (Сидорчук, 63), Малиновський, Зінченко, Ярмоленко (Коваленко, 79), Марлос (Циганков, 55), Яремчук

Попередження: Родрі – Малиновський, Коваленко

Збірна України в Лізі націй: головне

Раніше Україна тричі в історії програвала з рахунком 0:4 (Хорватії в 1995 році, Іспанії в 2006-му і Чехії в 2011-му).

Читайте також: "Ставлю свої нові зуби": Зінченко пожартував про переможний гол у ворота Швейцарії

У першому матчі Ліги націй 2020-2021 українська збірна з рахунком 2:1 виграла у команди Швейцарії.

Після двох турів Україна з 3 очками займає в своїй групі друге місце.

У паралельному матчі Швейцарія і Німеччина зіграли внічию - 1:1.

Читайте також: Осінь збірних: які сюрпризи готує Шевченко і його команда футбольній Європі

Безпрограшна серія команди Андрія Шевченка перервалася на позначці в 12 матчів.

У цьому розіграші Ліги націй Україна дебютує в Лізі А, куди пробилася за підсумками виступу в сезоні 2018-2019.