MENU

Стратегія боротьби із COVID-19 у влади зводиться до технології "Зроби бодай щось"

488 0

Кількість хворих на коронавірус невпинно зростає з кожним днем. Хоча, на думку головпокороні Ляшка, – у нас не те, що другої, у нас взагалі ніяких хвиль не було. Просто поступове збільшення хворих. Ми ж майстри спорту із боротьби проти коронавірусу

Про це пише Богдан Петренко, повідомляє UAINFO.org.

Саме так – може, ми графіки розглядаємо не тим боком? Чи цифри у 5 тис. хворих щодня – це норма? А поступове зростання – це коли за два тижні зростання від 3,5 тис. до 5,8 тис., так?

Можна не визнавати хвилю – але проблема існує. І її треба якось вирішувати. Причому ключове слово в останньому реченні не "вирішувати", а "якось".

Читайте також: Ножі у спину замість оплесків: невтішні реалії боротьби із COVID-19 в Україні

Але – щоб не так, як минулого разу. Бо почнуться протести. Тим паче, що рейтинги у влади уже не дають таких можливостей, як були в березні. Та й настрої і населення зовсім інші.

Тому треба так, щоб не чіпляло економіку. Не довго думали – і вирішили тотально закрити всі школи на канікули, а студентів – перевести на дистанційку. Але в мене запитання – відколи це недовчені діти й деградація покоління несе якісь економічні вигоди? І коли ми перестанемо думати винятково сьогоденням? Чи це щоб наступне покоління було як у рекламі житомирської "Слуги народу" – "освідченним"?

І тут ніби все "нормально". Бо ми звикли жити в борг, який віддавати наступним поколінням. Про завтра ніхто не думає. Після нас хоч потоп.

Але є й інші наслідки такого рішення. Наслідки, де не складна багатоходівочка, а проста однокрокова технологія. Політична. І влада, яка пишалася своєї технологічною перемогою торік, мала би це розуміти.

Бо відправити студентів на дистанційне навчання – це втратити голоси молодого виборця. Сотні тисяч голосів поїдуть із гуртожитків до батьків – туди, де не голосуватимуть.

Читайте також: "Слуга" Радуцький хоче запровадити "карантин вихідного дня"

І тут скупа сльоза щастя прокотилась по щоці керівництва ОПЗЖ. Бо саме ця партія виграє від цього "геніального" рішення. Бо в кого точно немає молодого виборця – так це в неї.

Якщо тут й була якась технологія у влади, то це – технологія "зроби хоч щось".

А десь у загашнику ще лежить папочка "карантин вихідного дня". Із цієї ж серії – "створити видимість активної протидії коронавірусній інфекції".

На початку епідемії, мені розповіли про розробку "японських учених" (британські, мабуть, вже заморилися робити винаходи). Так ось "виявляється", коронавірус активується від телефонного дзвінка. Тому – я продовжу ідею – хай він активується від написання ганебних дописів на нашу владу. І взагалі – зрозуміло, у межах боротьби з коронавірусом – зробімо ще отальний карантин на соціальні мережі – тоді ми точно подолаємо хворобу. І рейтинги влади. Але це не точно.

Будьте здорові. Особливо головою.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Богдан ПЕТРЕНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини