MENU

Апелювання напряму до "народу", в обхід законів, в обхід державних інститутів – це перша ознака авторитаризму, – політолог

908 20

Апелювання напряму до "народу", в обхід законів, в обхід державних інститутів – це перша ознака авторитаризму, – політолог

Це – замах на конституційний лад. Проблема в тому, що його намагається здійснити президент, гарант Конституції.

Про це пише політолог Євген Булавка, повідомляє UAINFO.org.

"Здається, що намір Зеленського провести "опитування" в день місцевих виборів вже розклали по кісточках як примітивний і нахабний спосіб привести на дільниці свого виборця. Втім, цю затію варто розглядати і у більш далекосяжній перспективі.

Читайте також: Кочетков: Зеленскому нравятся игрища с электоратом. Вспомните, как он нагнетал интригу "пойду – не пойду в президенты". Так и с опросом

Спікери Банкової і "слуг" прямо кажуть про те, що результат такого опитування хоч і не матиме юридичних наслідків, може бути підставою для дій влади. Свого роду "дороговказ вождю", або, як це бувало за часів радянської влади і тепер повторюється прем'єром Шмигалєм - "вимога трудових колективів".

В принципі, апелювання напряму до "народу", в обхід законів, в обхід державних інститутів - це перша ознака авторитаризму. Не випадково питанням номер 1 було озвучено "довічне для корупціонерів". Бо плебсу треба кинути ще одну порцію ненависті, дати ілюзію можливості винесення вироку натовпом і від імені натовпу. Це ще одне підживлення "гніву", але гніву керованого. Адже основний важіль, за допомогою якого Зеленського привели до президентства, і за допомогою якого намагаються там утримати - це емоції.

Читайте також: Українці закликають Зеленського винести питання його відставки на "всенародне опитування"​​​​​​​

Тому таке опитування, якщо воно не провалиться, очевидно не останнє. Сама методологія справді дуже схожа те, що вже тривалий час просуває Медведчук. Вона нічим не відрізняється від "референдумів" у Криму або в Донецьку у 14 році. Бо на підставі написаного на коліні "результату" можна спробувати обгрунтувати будь-яке рішення.

Це - замах на конституційний лад. Проблема в тому, що його намагається здійснити президент, гарант Конституції", – пише Євген Булавка.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини