MENU

"ЗЕлені окуляри" – це хвороба не лише самого Зеленського, – Тука про етапи реінтеграції Донбасу, озвучені Кравчуком

601 0

Голова української делегації у ТКГ Леонід Кравчук розповів про "етапи реінтеграції" Донбасу:

- припинення війни;

- проведення виборів на підконтрольній частині Донбасу;

- формування виконавчої влади на непідконтрольних територіях;

- прийняття пакету законів економічного характеру для залучення інвестицій.  

На жаль, таке відчуття, що Леонід Макарович так само відірваний від реальності, як і його патрон, пише Георгій Тука на власній сторінці у фейсбук, інформує UAINFO.org 

По-перше: не бачу Росії! Від слова "взагалі"! Складається враження, що Україна не може повернути контроль не завдяки присутності і участі Кремля, а виключно завдяки тому, що "Киев не хочет"... Ще трошки, і Кравчук почне розповідати про доречність проведення "прямих переговорів"!

Читайте також:  "Пацифізм" капітулянтів на "гуманізмі" стає інструментом перемоги Росії над Україною

По-друге: ні слова про демілітаризацію окупованої території! Знов-таки, від слова "взагалі"! Куди має подітись та купа озброєння, яке навезла Росія у своїх "гумконвоях"? Залишитись Україні? А, Кремль на це погодиться? Забрати назад до РФ? На яких законних підставах? Адже, "их_там_нет"!

По-третє, "формування виконавчої влади на непідконтрольних територіях". Це як? Хто буде її формувати? З кого? На яких законних підставах? Якщо мова іде про застосування механізму перехідного правосуддя і перехідної адміністрації, то такий механізм здійснюється через миротворчу місію ООН. Але, по-перше, Кравчук ні слова не сказав про миротворців; і по-друге, Кремль банаторазово заявляв, що поява будь-яких миротворців буде сприйнята як агресія!

Читайте також: Треба уважно вивчати кожну людину: Кравчук розповів, якою бачить амністію на Донбасі, порівнявши її з декомунізацією

Четверте: низка економічних законів. Мова іде про "вільну економічну зону"! Такий крок буде неоднозначно сприйнятий ЄС. Крім того, за нинішніх владних інститутів і рівню корупції, ВЕЗ буде миттєво перетворена на "чорну діру". Між іншим, досвід вже є - забули, як Донбас перетворився на монопольного постачальника курятини?!

Отже, на жаль, "ЗЕлені окуляри" – це хвороба не лише самого Зеленського.

І тут мова не про політичні вподобання, а про відсутність фаху.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини