MENU

Зе-Мін’юст: тиск на адвоката і знищення доказів

538 0

Зе-Мін’юст: тиск на адвоката і знищення доказів

Продовжується скандал навколо роботи нової команди у Мін’юсті, який розпочався ще в червні цього року.

Як тільки розпочалося розслідування щодо незаконних дій екс-чорного нотаріуса Дмитра Кирилюка, який вчиняв сотні нотаріальних дій, перебуваючи поза межами України на відпочинку, працівники Міністерства юстиції почали нервувати. Не так давно пан Кирилюк прибув до Державного бюро розслідувань і надав сумнівні пояснення з приводу виявлених фактів, повідомивши, що він дійсно перебував за кордоном, а усі незаконні дії вчиняли його помічники.

Звичайно, це викликало багато запитань. Якщо помічник приватного нотаріуса вчиняв дії і пан Кирилюк про це не знав, чому ж він одразу не повідомив про вчинені злочини, повернувшись з відпочинку? Чи, може, він сам дав вказівку своєму помічнику (або помічникам) підробляти документи, поки він відпочиває? На ці питання немає відповіді навіть після того, як дивним чином «згорів» Київський державний нотаріальний архів, де зберігалися докази незаконної діяльності пана Кирилюка.

Читайте також: Гео Лерос заявив, що ДБР нагряне до нього з обшуками, щоб вилучити записи про торгівлю посадами. ВIДЕО

02 жовтня цього року заявник громадський активіст Лисенко Сергій Миколайович та його адвокат Коротюк Михайло Геннадійович були допитані Офісом Генерального прокурора, та, як повідомляють наші інсайдерські джерела, надали прокурору викривальні покази щодо діяльності пана Дмитра Кирилюка та пані Ольги Оніщук. Після того як матеріали кримінального провадження №62020000000000451 було передано з ДБР до Офісу Генерального прокурора, хід слідства значно активізувався, прокуратурою розпочато активні слідчі та процесуальні дії, спрямовані на розкриття злочину.

На цю ситуацію також звернула увагу колишній Міністр Юстиції України Олена Лукаш в своєму інтерв’ю 16 жовтня 2020 року одному з телеканалів.

 

Така складна ситуація потребувала швидкої реакції. Не довго думаючи, посадовці Мін’юсту Дмитро Кирилюк та Ольга Оніщук, знайшли оптимальний вихід – користуючись службовими повноваженнями, здійснити тиск на заявника по скандальній справі Сергія Лисенка та його адвоката – Михайла Коротюка, для того, щоб домогтися закриття кримінального провадження. Пані Оніщук особисто видала наказ – негайно провести перевірку діяльності дружини пана Коротюка – приватного нотаріуса в місті Києві. Для того, щоб знайти хоч якісь підстави для перевірки, до Мін’юсту була направлена скарга від нікому невідомої Громадської організації «Український нагляд».

При цьому, особи, які безпосередньо зверталися до нотаріуса з приводу, по якому проводиться перевірка, жодних претензій не пред’являли і були дуже здивовані тим фактом, що хтось окрім них взагалі міг поскаржитися на вчинені ними нотаріальні дії.

Ситуація загострилася

Тепер від заявника Сергія Лисенка та його захисника Михайла Коротюка вимагають негайно відкликати заяву, подану щодо незаконних дій екс-чорного нотаріуса Дмитра Кирилюка, в обмін на припинення перевірки дружини адвоката Коротюка М. Г. – приватного нотаріуса Оксани Коротюк.

Цікаво, чи вдасться новій команді Мін’юсту уникнути відповідальності? 

Заявник Лисенко Сергій та його адвокат Михайло Коротюк вже направили відповідні звернення з проханням захистити їх від переслідувань посадовців Мін’юсту до Офісу Генерального прокурора та до Офісу Президента України. Чекаємо на реакцію високо посадовців, будемо сподіватися на те, що справедливість буде відновлено, а корупціонери понесуть покарання.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Антикор


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини