MENU

Альтернативна школа SchoolinG допомагає розкривати творчий потенціал кожної дитини та створює умови для її самореалізації

531 0

Альтернативна школа SchoolinG допомагає розкривати творчий потенціал кожної дитини та створює умови для її самореалізації

Чи багато хто з нас з теплотою та любовю згадує про свою рідну школу? Про шкільні роки, друзів та вчителів – звісно що так, а от про сам навчальний заклад - наряд чи. І цьому є дуже просте пояснення: ми всі стали заручниками стандартної системи освіти, в якій найважливішим є отримання вищої оцінки, а не всебічний розвиток дитини.

Втім учні школи-пансіону SchoolinG, яка розташована поза межами Києва посеред мальовничої природи, точно пам’ятатимуть та любитимуть свій навчальний заклад усе життя. Чому? Тому що вони навчаються у школі мрії. Але про все по порядку.

Ця історія починалась з дитячого табору Horse Club SP, перша зміна якого стартувала влітку 2012 року. А вже 1 вересня того ж року розпочала свою роботу школа з верхової їзди School Horse Club SP, що діяла на цій самій території.

Три роки потому було оголошено перший набір учнів до школи альтернативної освіти School Horse Club SP. Спочатку відкрилися класи для учнів старшої школи. А вже в 2017 році в навчальний заклад почали приймати й «першачків».

Тоді школа, яка була одним з підрозділів School Horse Club SP, стала окремою структурною одиницею, завдяки чому отримала власну назву – SchoolinG (School in Gorbovichi). 

Засновники обох шкіл - Олександра Семенова та Сергій Панченко. Їхній старший син став другим з випускників SchoolinG, а молодша донька зараз навчається в десятому класі. До речі, однією з особливостей навчального процесу є можливість навчання старшими дітьми молодших. Таким чином, старші пропрацьовують матеріал, зрозуміло пояснюючи його меншим.

Тож чим унікальна SchoolinG?

Головна місія навчального закладу - розкрити творчий потенціал кожної дитини та створити умови для її ефективної самореалізації. Вчителі школи намагаються всіляко сприяти всебічному та гармонійному розвитку учнів, зберегти і вдосконалити їх природню цікавість та допомогти навчитись навчатися. Саме так!

Діти мають розуміти свої емоції та потреби, вміти визначати цілі та вибудовувати стратегії їх реалізації. Учні повинні володіти критичним, креативним та логічним мисленням. Мають вчитись працювати в команді.

Читайте також: Марафон Добра #гастропак: Розпочато збір коштів для закупівлі продуктових пайків для людей, які опинилися у тяжких життєвих обставинах

А ось ще одна родзинка. Робота школи спрямована на реалізацію двох взаємопов’язаних відомих концепцій - концепції гармонійного розвитку та концепції індивідуальної уваги. Остання, до речі, передбачає тьюторський супровід кожної дитини за індивідуальним планом розвитку.

Тьютор — це особа, що здійснює той самий супровід дитини, допомагає їй розкривати та реалізувати свій потенціал, спонукає до рефлексії над власним розвитком та підтримує власним досвідом.

Уроки тайм-менеджменту та верхова їзда

У SchoolinG була розроблена власна програма навчання. Втім, попри наявність обов’язкових предметів, тут  є безліч факультативних занять. І вже можна почитати заздрити. Ось декілька найцікавіших курсів:

«Вчись вчитися» —  цей нетривіальний курс допомагає дітям «влитися» в навчальний процес.

Є також уроки тайм-менеджменту: навчитися керувати власним часом – це просто життєво необхідна річ нині.

Уроки Science  - це просто щось неймовірне. Курс об’єднує в собі фізику, хімію, біологію та фізичну географію. Втім особливість цієї дисципліни полягає в тому, що дуже багато уваги приділяється саме практиці. А це звісно дуже захопливо.

Програма альтернативної школи також включає уроки етикету. Зокрема, на цих заняттях викладають принципи та організацію спілкування у мультикультурному середовищі та норми, правила та особливості різних видів спілкування. А ще розповідають учням про  спеціалізований етикет і протокол. Окрім того, знайомлять школярів з основами конфліктології, розповідаючи про способи уникнення та вирішення конфліктів.

Інтуїтивне малювання — ще дуже цікавий предмет. Він допомагає покращити свій духовний та психологічний стан, бо ж свої емоції ми виливаємо саме на полотна…

Також у школі можна вивчати театральне мистецтво і навчатися грі на фортепіано.

В той же час в навчальному закладі надають велике значення не тільки інтелектуальному та культурному розвитку дитини. Один з пріоритетів – фізичні навантаження.

І звісно, що гордість SchoolinG – наявність власної школи верхової їзди. В якому ще навчальному закладі є власна стайня? А в альтернативній школі-пансіоні діти мають можливість тренуватися по кулька разів на тиждень. Та насправді для дітлахів тут неймовірна кількість фізичних активностей.

Тут вам і фітнес - запорука гарного вигляду та прекрасного самопочуття. А ще – йога, де діти вчаться контролювати своє тіло та думки, а також медитують.

Викладають в школі і гімнастику цігун, яка поєднує у собі багато компонентів: загальнозміцнюючі вправи; дихальну гімнастику; основи профілактики вірусних та застудних захворювань; основні принципи здорового способу життя та активного довголіття; тренування волі; основи східних бойових мистецтв. Також учні можуть факультативно займатись баскетболом і рукопашним боєм.

Тож, як бачите, навчальний процес у SchoolinG досить нетривіальний і вельми захоплюючий. Та найголовніше, що у дітей тут є безліч можливостей для самореалізації.

А ось один з прикладів тієї самої самореалізації: діти самі зняли фільм про свій навчальний заклад. І це відео говорить саме за себе: учні альтернативної школи SchoolinG пишаються своєю альма-матер.

 

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини