Посольство США повідомило про розміри допомоги для України з 2014 року
Починаючи з 2014 року Сполучені Штати надали Україні допомогу на загальну суму 4,1 млрд. доларів, повідомляє посольство США в Києві.
Як інформує Корреспондент.net, про це заявили в ток-шоу "Свобода слова Савіка Шустера", передає UAINFO.org.
Читайте також: Три виміри допомоги Україні: чого чекають у Києві від Америки Байдена
"Із 2014 року США надали Україні допомогу в загальному більш ніж на $ 4,1 млрд (116,85 млрд грн, або близько 278 грн на одного громадянина) допомоги як в області безпеки, так і поза нею. Ми також видали Україні три суверенні гарантії позик на $ 1 млрд кожна для сприяння стабілізації економіки. Американська розвиваюча допомога підтримує поточні реформи в галузі охорони здоров'я, судоустрою, енергетичної галузі, створює можливості для малих і середніх підприємств, зміцнює незалежні засоби масової інформації і, серед іншого, сприяє подальшій інтеграції України із Заходом", - повідомляють дипломати.
У посольстві нагадали, що на 2020 фінансовий рік передбачено $ 698 млн допомоги Україні: $ 448 млн - на програми Державного департаменту USAID та $ 250 млн - на Ініціативу допомоги Україні в сфері безпеки (USAI).
Читайте також: "Слуга" каже, що Йованович може повернутися в Київ, і російським агентам буде непереливки
"Американська військова допомога і допомога в сфері безпеки спрямована на розширення оборонних можливостей України для моніторингу і захисту своїх кордонів, розгортання своїх військ більш безпечно і ефективно і для руху в напрямку сумісності з НАТО. Гуманітарна допомога США включає фінансування терміново необхідного тимчасового житла, надання та розподіл предметів першої необхідності, захист дітей і літніх людей, психосоціальну підтримку, ремонт водної інфраструктури, а також кошти для існування і підтримки розвитку підприємництва внутрішньо переміщених осіб ", - заявили в дипмісії.
Також в посольстві зазначили, що США підтримують спеціальну моніторингову місію ОБСЄ - країна вклала $ 100 млн в якості внесків на діяльність місії. До складу СММ включені 50 громадян Сполучених Штатів.
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки