MENU

США ввели санкції проти сотні установ і компаній Росії та Китаю

523 0

США ввели санкції проти сотні установ і компаній Росії та Китаю

США ввели обмеження у сфері торгівлі проти 103 організацій і компаній з Росії та КНР, які вважаються кінцевими споживачами продукції військового призначення.

Про це йдеться в офіційному повідомленні міністерства торгівлі США, передає UAINFO.org з посиланням на  Укрінформ.

«Бюро з питань промисловості й безпеки (BIS) вносить зміни до Положення про управління експортом й додає новий список «Кінцевих споживачів товарів військового призначення», що включає насамперед 103 суб'єкти господарювання, у тому числі 58 китайських та 45 російських компаній», - зазначається в повідомленні.

Читайте також: США ввели санкції проти Туреччини за купівлю російських систем С-400

Указані юридичні особи підпадають під обмеження щодо експорту, реекспорту та передачі американської продукції військового та подвійного призначення.

До санкційного переліку, зокрема, ввійшли міністерство оборони Росії, Служба зовнішньої розвідки РФ, ракетно-космічний центр «Прогрес», холдинг «Російські вертольоти», держкорпорація «Ростех».

Аби американські постачальники змогли співпрацювати з цими компаніями, потрібно оформлювати нові ліцензії, зауважили в мінторгівлі США.

Читайте також: Справа Навального стає все більшою проблемою для Кремля

При цьому зазначається, що список зі 103 організацій може бути змінений у бік як збільшення, так і зменшення. Відповідне рішення уповноважений приймати Комітет з перегляду списку кінцевих користувачів, до складу якого входять представники міністерств торгівлі, оборони, енергетики, фінансів, а також Державного департаменту США.

Як повідомляв Укрінформ, минулого тижня міністерство торгівлі США оприлюднило рішення про введення додаткових обмежень проти російських компаній «Космос Комплекс» та ТОВ «Совтест Комп», а також одного з керівників цих установ. Вони намагалися придбати та реекспортувати товари американського виробництва через інші країни, що порушує інтереси національної безпеки та зовнішньої політики США.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини