MENU

Путін хоче послабити НАТО: в міноборони Німеччини застерегли щодо військового потенціалу Росії

783 1

Путін хоче послабити НАТО: в Міноборони Німеччини застерегли щодо військового потенціалу Росії

У Міністерстві оборони Німеччини вважають, що Росія добивається дестабілізації й ослаблення НАТО. У відомстві застерегли інші країни щодо владних амбіцій цієї держави, а також Китаю.

За даними німецьких військових експертів, Пекін дедалі більше випереджає Кремль із погляду глобального впливу, зокрема й щодо продажу зброї та військової співпраці. Як передає DW, про це йдеться у внутрішньому документі оборонного відомства, який опублікували німецькі видання, інформує UAINFO.org.

Зазначається, що Китай нині має у своєму розпорядженні понад 2 млн солдатів, майже 6850 бойових танків і 1600 винищувачів, а також "найбільший у світі ракетний потенціал". Зокрема, крім звичайних, до нього належать надзвукові ракети з радіусом дії до 2500 км.

Читайте також: Росія планує вторгнення і створює плацдарм у Білорусі, – генерал Маломуж

"Пекін систематично розширює свій ядерний потенціал і є найбільшим світовим експортером бойових безпілотників. Метою Китаю є убезпечення економічного розвитку та формування міжнародного порядку відповідно до своїх інтересів. А уряд Росії передусім домагається дестабілізації та послаблення НАТО", – цитують видання думки експертів німецького Міноборони.

Аналізуючи нові військові можливості РФ, фахівці оборонного відомства вказують зокрема на розробку високоточних гіперзвукових ракет великої дальності, "які важко перехоплювати". Додатково, наголошують там, Москва інвестує значні кошти у модернізацію комплексів, що "дозволяють завдати ядерного удару з водної поверхні, а також в оновлення свого потенціалу ядерної зброї". Зокрема, РФ уже має майже 6375 ядерних боєголовок.

Читайте також: Леонід Кравчук: "Ми готові набити морду тим, хто лізе до нас"

Згідно з документом, у розпорядженні Росії є 840 тисяч підготовлених солдатів, яких "Кремль може швидко передислокувати в інші місця". Вони також здатні досягати переваги в умовах обмеженого часу та простору.

Водночас у звіті вказують, що слабкими сторонами російської армії є "обмежені можливості використання військово-морських сил у світовому масштабі" та відсутність бойових безпілотників. Для керівництва Кремля, підкреслюється в документі, армія є "політичним інструментом дії та влади".

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

 

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини