MENU

Юлія Тимошенко: Фермерство – це єдиний ефективний шлях обробки землі. Ніякого зняття верхнього шару ґрунту чи розпродажу земель іноземцям! ВІДЕО

627 4

Фермерство – це єдиний ефективний шлях обробки землі. Ніякого зняття верхнього шару ґрунту чи розпродажу земель іноземцям, – Юлія Тимошенко

Українська родюча земля, якщо належатиме народові й нею будуть правильно розпоряджатися, може зробити українців найзаможнішою нацією, вберегти від світових загроз і гарантувати безпеку на майбутнє, вважає голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

Як повідомляє Іntvua, під час виступу з трибуни парламенту Юлія Тимошенко намагалася вмовити депутатів Верховної Ради не голосувати у турборежимі за законопроєкт №2194, а натомість організувати фахову дискусію, як в сучасній Україні варто розвивати фермерство, інформує UAINFO.org.

Читайте також: Феномен українства напряму пов’язаний із землею – думка

«В України є колосальний потенціал, який ми можемо реалізувати та стати однією з найзаможніших країн світу. Наша земля - неоціненний скарб. В тих державах, де є хоч клаптик родючої землі, люди намагаються обробити її найкращим чином, виростити сировину, переробити її та продати готову продукцію. В той час, коли світ втрачає родючі землі кожен рік, ми не можемо дозволити розкидатися нашим скарбом!» - переконана Юлія Тимошенко.

Для порівняння вона навела доходи від аграрного експорту в Україні та Італії, зауваживши, що Італія отримує з гектара землі в 10 разів більше, тому що експортує не сировину, а готову продукцію.

«Минулого року експорт нашої сировини склав 22,5 мільярди. А якби ми експортували готову продукцію, як Італія, то могли б мати 220 мільярдів щорічно експорту і валютної виручки в Україну», - вважає лідер «Батьківщини».

Читайте також: Кочетков: К невозобновляемым ресурсам надо относиться очень осторожно, иначе мы оставим потомкам выжженную пустыню

Вона зауважила, що у світі існують дві концепції щодо розпорядження землею - віддати землю великим корпораціям і стати їхнім придатком або піти шляхом розвитку фермерства та отримувати екологічну продукцію, робочі місця, податки до бюджету.

«Фермерство - це єдиний ефективний шлях обробки землі. Давайте зупинимося і не допустимо помилок, які неможливо виправити. Ніякого зняття верхнього шару ґрунту чи розпродажу земель іноземцям. Нам треба провести дискусію й ухвалити стратегію розвитку українського фермерства. Я вірю, що у нас все вийде, не знищуйте наш шанс!» - закликала Юлія Тимошенко.

 

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини