MENU

Обладнання німецької компанії Siemens попри санкції знову помічено в окупованому Криму. ФОТО

875 5

Обладнання німецької компанії Siemens попри санкції знову помічено в окупованому Криму

Німецька компанія Siemens знову поставила обладнання в окупований Крим. Цього разу – для викачування води в басейні річки Зуя.

Як передає UAINFO.org, про це йдеться на сайті Асоціації реінтеграції Криму.

Так, на сайті зазначається: "18 березня 2021 р. російська пропаганда, включаючи "офіційні Інтернет-ресурси" кримської "Ради міністрів" повідомила про "успішний запуск" Бештерек-Зуйського водогону, який мав надавати до Сімферополя щоденно 20 тисяч кубометрів артезіанської води. Водночас вказаний "запуск" виявився "пробним" та повноцінна експлуатація водогону анонсована "Радою міністрів" у середині квітня 2021 р.

Читайте також: В Крыму Гидрометцентр сообщил о критической нехватке воды: до аннексии ее было в четыре раза больше

Як вже повідомляли експерти, заявлений обсяг видобування води відповідною насосною станцією підземних вод басейну Зуї вбачається утопічним. Але повноцінне викачування насосною станцією відповідних підземних водних горизонтів за будь-яких обставин спричинить істотні негативні наслідки для мешканців самої Зуйської долини, адже позбавить їх доступу до води у належному обсязі та знищить багаторічні насадження та унікальну прирічкову екосистему.

Водночас, як випливає із зображень обладнання насосної станції, поширених "владою Криму", їх основну складову становлять насоси марки "Siemens". За таких умов "АРК" звернулася з офіційним листом до головної штаб-квартири "Siemens" в Мюнхені, до австрійської компанії "Siemens", до її дочірнього підприємства в Києві та філії "Siemens" у Москві.

Читайте також: Первая опреснительная установка в оккупированном Крыму обеспечит водой отельный комплекс, принадлежащий "Газпрому"

У листі Асоціації було вказане на використання російською окупаційною адміністрацією в Криму поставленого та обслуговуваного європейськими структурами обладнання "Siemens" не тільки у порушення санкцій Європейського союзу, але як знаряддя екоциду та вчинення воєнних злочинів на півострові. Адже головною метою Бештерек-Зуйського водогону є забезпечення військових баз РФ у Криму як знаряддя її подальшої агресії та водночас сприяння злочинному переселенню у Сімферополь російських колонізаторів, для облаштування яких здійснюються відповідні умови".

Це вже не вперше коли німецьку компанію викрили в поставках обладнання на окупований півострів. У 2017 році міжнародний скандал викликало постачання чотирьох турбінних установок "Siemens" на теплоелектростанції окупованого півострова. Тоді концерн активно імітував "обурення" і навіть починав "судові процеси" проти "неправильно використаного устаткування".

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини