MENU

КНДР відправила до Росії 5000 "будівельників", – розвідка Південної Кореї

60 0

КНДР відправила до Росії 5000 "будівельників", – розвідка Південної Кореї

Північна Корея з вересня відправила до РФ близько 5000 "будівельників" для допомоги у "відновленні інфраструктури".

Про це заявив південнокорейський депутат Лі Сон-Квен, якого цитує Euractiv, інформує UAINFO.org з посиланням на УНІАН.

"Близько 5000 північнокорейських будівельних військ з вересня поетапно передислокуються до Росії і, як очікується, будуть мобілізовані для відновлення інфраструктури", - зазначив він. 

За його словами, "були виявлені постійні ознаки підготовки та відбору персоналу для розгортання додаткових військ".

Водночас, за даними південнокорейської розвідки, близько 10 тисяч військових КНДР наразі розгорнуті поблизу російсько-українського кордону. 

Читайте також: Полонені солдати КНДР у Києві просять не повертати їх додому, - ЗМІ

У Південній Кореї оцінюють, що на війні в Україні загинуло щонайменше 600 північнокорейських солдатів, ще тисячі отримали поранення. 

Аналітики підкреслюють, що КНДР отримує від РФ фінансову допомогу, військові технології, продовольство та енергоносії в обмін на відправлення військ, завдяки чому Пхеньян уникає наслідків міжнародних санкцій, накладених за його ядерну та ракетну програми. 

Своєю чергою міжнародна група з моніторингу санкцій написала у своєму звіті минулого місяця, що Північна Корея планує відправити "40 000 робітників до Росії, включаючи кілька делегацій ІТ-фахівців".

UAINFO 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини