Кожний третій підліток ставав жертвою булінгу в Інтернеті – Unicef
Згідно з даними опитування, проведеного UNICEF, кожен третій підліток в Україні ставав жертвою онлайн-булінгу, а кожен п'ятий був змушений пропускати через це шкільні заняття.
"Під час пандемії Covid-19 підлітки стали ще більше часу проводити онлайн і стали ще більш уразливішими до негативного впливу кібербулінгу", – йдеться в повідомленні на сторінці UNICEF Ukrainе в "Фейсбук", інформує UAINFO.org.
У зв'язку з цим 4 травня, в Міжнародний день протидії булінгу, UNICEF закликає батьків ще раз поговорити зі своїми дітьми про булінг і кібербулінг. Про те, що таке кібербулінг і які його прояви? Що робити, щоб зменшити ризик кібербуллнг? Як зупинити булінг по відношенню до дитини? Відповіді на ці питання можна знайти в матеріалах UNICEF.
Читайте також: На Донеччині подруги побили 14-річну дівчину і змусили оголеною купатися у річці
Кібербулінг – це буллінг із застосуванням цифрових технологій. Він може відбуватися в соціальних мережах, платформах обміну повідомленнями (месенджерах), ігрових платформах і мобільних телефонах. Це неодноразова поведінка, спрямована на залякування, провокації гніву або приниження тих, проти кого він спрямований.
Читайте також: Побили та змусили роздягатись на камеру: на Одещині підлітки катували 11-річного школяра
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки