У Кривому Розі вболівальники з палицею напали на полi на арбітра, зупинивши матч Чемпіонату України. ВІДЕО

726 0

У Кривому Розі матч 22-го туру Другої ліги чемпіонату України з футболу між "Кривбасом" і "Металургом" був перерваний через заворушення, яки були влаштовані вболівальниками команди гостей.

Як повідомляє Оbozrevatel, на 14-й хвилині за рахунку 2:0 кілька глядачів вибігли на поле і спробували напасти на арбітра поєдинку Олексія Деервянського. Охорона, яка чергувала на стадіоні, зупинила хуліганів, та до них на підмогу висипало ще з десяток глядачів. Один з фанатів був озброєний палицею, інформує UAINFO.org.

Поєдинок поновився лише через 50 хвилин після того, коли всіх порушників вивели за межі стадіону. Більше в грі голів забито не було.