MENU

Топ міфів про здоров’я волосся

686 0

Інтернет переповнений порадами, як доглядати за волоссям від блогерів і нікому невідомих експертів. Але дуже часто у цих рекомендаціях правда змішана з людськими вигадками, що ніяк не підтверджені наукою чи навіть перечать розуму. Щоб ви могли правильно підтримувати здоров’я волосся та не зважати на безглузді поради, ми склали список найпоширеніших міфів з їхнім спростуванням.

Фарбування безперечно шкодить волоссю

Так, справді освітлення й кардинальна зміна кольору може погіршити стан волосся, але процедуру фарбування не можна назвати однозначно шкідливою. Усе залежить від типу фарби. До прикладу, безаміачна фарба працює лише на поверхні волосини та огортає її сумішшю пігментів і корисних речовин. Унаслідок такого фарбування волосся лише стане міцнішим, гладшим, товщим і красивішим на вигляд.

Важливим також є вибір засобів. Великий асортимент на https://eva.ua/ дає змогу обрати ідеальну фарбу, орієнтуючись на тип волосся, його стан і побажання до кінцевого результату. Також чимало залежить від догляду за фарбованим волоссям. Якщо одразу під час процедури використати живильний комплекс, а дома користуватись масками, навіть перманентне фарбування не зіпсує волосся.

Кератинове вирівнювання — корисне

Реклама та слово «кератин» у назві зробили свою справу. Чимало дівчат справді повірило, що салонна процедура зможе вилікувати їхнє пухнасте волосся та перетворити його на сяйний шовк, як на картинках з інтернету. Такий ефект дійсно можна отримати, але він тимчасовий і зовсім не корисний для волосся.

Кератинове вирівнювання мало чим відрізняється від хімічної завивки минулого століття. Його зміст у тому, що хімічні речовини руйнують дисульфідні зв’язки всередині волосини та намагаються перебудувати його внутрішню структуру. Згодом вони припиняють діяти, а волосся залишається «поламаним» зсередини. Варто також знати, що хвилястість волосся — не ознака пошкодження, а лише особливість, яку неможливо змінити й можна лише підкреслити правильним доглядом.

Можна рідше мити волосся та «перевчити» його

Міф, що передається з покоління в покоління. Наші бабусі справді вірили, що чим частіше миєш волосся, тим швидше воно жирніє, і достатньо лише потерпіти кілька днів, щоб «навчити» волосся бруднитись повільніше.

Насправді робота сальних залоз не залежить від частоти очищення, а скоригувати її можна за допомогою тоніка, спеціальних масок для шкіри голови та відновлення балансу всього організму. Якщо ж недостатньо часто мити голову, крім неохайного вигляду, можна отримати закорковані пори та болючі запалення, а згодом — поганий ріст, слабкість і навіть випадіння волосся.

Сушіння феном псує волосся

Це твердження частково правдиве, але не все так однозначно. Мокре волосся дуже вразливе і якщо ходити з ним кілька годин, існує великий ризик травмування кутикули та підвищення ламкості через тертя до одягу, резинки та важкий рушник. Отже, підсушити волосся феном — менш шкідливо, ніж залишити волосся мокрим.

Важливий нюанс — використовувати фен потрібно правильно. Сушіть волосся завдяки сильному потоку повітря, а температуру виставляйте на найнижчий режим. Також варто подбати про термозахист: щоразу використовуйте спеціальний засіб у форматі спрею, флюїду чи крему.

Волосся можна відновити

Що б не розповідали у рекламі, жодні кератини, філери та маски не відновлюють волосся. Воно є мертвою матерією, у якій не відбувається регенерація й жодні процеси оновлення. Максимум, чого можна досягти, — наповнити волосся вологою, згладити відкриті лусочки та в такий спосіб повернути доглянутий вигляд.

Утім, руйнуванню волосся можна запобігти. Потрібно регулярно живити його, захищати від температур і ультрафіолету та якомога рідше нищити стайлерами. Також і з кінчиками: якщо щодня зволожувати їх, не доведеться шукати чудо-засіб для їхнього склеювання.

Пам’ятайте, здоров’я і гарний вигляд волосся — у ваших руках. Тож ретельно доглядайте за ним і перевіряйте поради, щоб черговий міф не зруйнував результат ваших прагнень.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини