Паралімпіада: Єлизавета Мерешко завоювала другу медаль у плаванні

308 0

Паралімпіада: Мерешко завоювала другу медаль у плаванніУкраїнська плавчиня Єлизавета Мерешко завоювала вже другу медаль на Паралімпіаді у Токіо.

Як повідомляє Радіо Свобода, у другий день ігор Мерешко виборола "срібло" на дистанції 200 метрів комплексним плаванням, інформує UAINFO.org.

При цьому, як заявили у Національному паралімпійському комітеті, у попердніх запливах Мерешко встановила світовий рекорд.

Напередодні вона завоювала золоту нагороду на дистанції 50 метрів вільним стилем.

Читайте також: Жіноча збірна України вперше за 20 років вийшла в плей-оф чемпіонату Європи з волейболу

Загалом у активі паралімпійської збірної вже дев’ять нагород: одна золота, шість срібних та дві бронзові.