Українці на Паралімпіаді-2020 взяли два "золота" в плаванні. Максим Кріпак ще й встановив світовий рекорд

398 0

Українці на Паралімпіаді-2020 взяли два "золота" в плаванні. Максим Крипак ще й встановив світовий рекорд Максим Кріпак (ліворуч) та Євген Богодайко (праворуч)

Українські плавці Євген Богодайко (категорія S9) і Максим Кріпак (категорія S10) завоювали золоті медалі Паралімпіади-2020 на дистанції 100 метрів брасом і 100 метрів вільним стилем відповідно.

Як повідомляє Оbozrevatel, 26-річний Кріпак проплив дистанцію за 50:64, встановивши світовий рекорд. Українець покращив час попереднього досягнення на 0,23 секунди, інформує UAINFO.org.

Максим після першої половини дистанції був третім, але зміг показати блискучу швидкість, завоювавши "золото".

27-річний Богодайко продемонстрував неймовірну волю до перемоги, вирвавши нагороду на останніх секундах.

Плавець з Полтави невдало стартував і першу половину запливу був в ролі наздоганяючого. 50-метрівку Євген завершив на третьому місці, але заключні метри гонки провів блискуче.

Євген поступово наздоганяв суперників і в самий вирішальний момент зміг торкнутися бортика першим.

Для України це стало 4-ю та 5-ю нагородами найвищого ґатунку на Паралімпійських іграх в Токіо.