Вчені з'ясували, що рівень цукру в крові впливає на важкість захворювання на COVID-19
Високий рівень глюкози пов'язаний з більш важким перебігом COVID-19 \ фото www.sacurrent.com
Швейцарський науковий проект Blue Brain створив нейронну мережу, що проаналізувала 400 тис.досліджень про коронавірус, з метою зрозуміти, чому одні люди переносять хворобу безсимптомно, а інші потрапляють до лікарень і помирають.
В ході дослідження команда Blue Brain виявила, що найбільш часто згадується така біологічна змінна, як метаболізм глюкози. Дослідники сфокусувалися на роботах, що розглядали рівень цукру в крові в контексті респіраторних захворювань і коронавірусу. Так вони змогли вивчити роль цього показника на різних етапах інфікування і захворювання, інформує UAINFO.org з посиланням на УНІАН.
Виявилося, що високий рівень глюкози пов'язаний з більш важким перебігом COVID-19: від ураження легень до тромбозів і поліорганної недостатності. Саме ж підвищення показника може викликати аномальний метаболізм, прийом ліків або внутрішньовенне введення моноцукру.
Читайте також: Двенадцатая буква алфавита. ВОЗ начала отслеживать новый штамм коронавируса Мю
Blue Brain підкреслює, що результати не підтверджені експериментально, і називає свої висновки гіпотезою.
Читайте також: Голубовская – об опасности штамма "Дельта": Вирусная нагрузка в 1000 раз больше
Перед цим зв'язок між тромбозом і щепленням від коронавірусом з'ясували німецькі вчені. За словами вчених з Франкфуртського університету ім. Гете та Університету Гельмгольца Ульма, проблема полягає в аденовірусних векторах, які обидва виробники використовують для доставки спайкового білка вірусу Sars-Cov-2 в організм людини, передає ТСН з посиланням на EurekAlert.
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки