MENU

"Неналежна політика уряду спричинила нинішню COVID-кризу", – експерт 

532 4

"Неналежна політика уряду спричинила нинішню COVID-кризу", – експерт 

Вчасне впровадження більш жорстких санітарно-епідеміологічних і карантинних заходів ще на момент виявлення штаму вірусу "Дельта" у травні 2021 року дозволило б уникнути нинішньої кризової ситуації із поширенням COVID в Україні. 

Про це в ефірі українського телеканалу сказав голова комісії з біологічної безпеки та біологічного захисту при РНБО Сергій Комісаренко, передає UAINFO.org.

"На жаль, ми з вами починаємо боротись із небезпекою, коли вона розвивається вже масштабно. Натомість ще влітку слід було впроваджувати жорсткі норми боротьби із вірусом. Якби ми дотримались цього, ми б не мали нинішньої ситуації", – сказав він. 

Читайте також: Одразу 7 вакцинованих пацієнтів опинилися в реанімації. Як таке могло статися? Лікар включив "режим лікаря Хауса" і все з'ясував

Сергій Комісаренко зауважив, що сьогодні в Україні значною мірою підвищилась кількість тих осіб, які вирішили вакцинуватись, але за умови належних заходів такі дії слід було б зробити значно раніше.  

"Натомість зараз люди налякані подіями, а тому вирішили вакцинуватись. А нам слід було б мати таку цифру вакцинованих станом на зараз – вже давно", - наголосив він. 

Він прогнозує, що "буде збільшуватись кількість інфікованих людей, і тих, хто помре".  

"На жаль, ми поки ще не знаходимось на пікові розвитку. Штам "Дельта" захопив Україну, щоправда, витіснив більш небезпечні варіанти в у зв’язку із тим, що він має більш високу контагіозність", - завершив він. 

Читайте також: Радуцький: У "Слузі народу" є депутати, які вважають, що вакцинація – це "чіпізація", й коронавірусу не існує

У свою чергу директор Програм практичної політики Київського інституту політичної освіти Олександр Солонтай Україна зауважив, що Україна посідає 127 сходинку у світі за темпами вакцинації, що є вкрай провальним результатом.  

"Якщо про сумні реалії, то ми – останні в Європі", - констатував він.  

Одна із причин, на його думку, відсутність належної інформаційної кампанії і дій уряду. Також – неприпустима поведінка політиків, які "відповідно риторикою провокують людей, аби вони не вакцинувались".  

"Політикам президентської команди слід консолідовано підтримувати сигнал (кампанії із проведення вакцинації – ред.). Натомість в цей момент з’являються депутати з антивакцинальною риторикою. Це – неприпустимо", - завершив він. 

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини