MENU

Половина каденції Володимира Зеленського: КВУ проаналізував гучні обіцянки президентам

743 3

Половина каденції Володимира Зеленського: КВУ проаналізував гучні обіцянки президентам

Комітет виборців проаналізував виконання публічних обіцянок В. Зеленського за перші 2,5 роки перебування на посаді президента, інформує UAINFO.org.

До уваги взято найбільш гучні обіцянки глави держави: щодо боротьби з коронавірусом, закінчення війни, зниження тарифів тощо.

За даними аналізу КВУ більшість ключових обіцянок В. Зеленського не було виконано.

До прикладу, рік тому В. Зеленський заявляв: «Україна повинна бути серед перших країн, які матимуть змогу закупити вакцину. Ми повинні думати про це вже зараз». Однак цю обіцянку не було реалізовано. Станом на 29 жовтня в Україні вакциновано двома дозами лише 16% громадян, що є одним з найнижчих показників у Європі. Як і не було виконано обіцянку щодо вакцинації 50% українців до Дня Незалежності.

Читайте також: Ерозія феномена "Зе" набула незворотного характеру

Також рік тому В. Зеленський заявляв про розробку унікальної української вакцини від COVID: «Вона – унікальна. Це не пафос і не популізм». Однак на разі відсутня будь-яка публічна інформація про її запуск. У травні 2021 року епідеміолог і доктор медичних наук Михайло Фаворов, який володіє компанією, яка мала розробляти українську вакцину, заявив, що «кошти на неї не були виділені».

У липні 2019 року під час парламентської кампанії В. Зеленський обіцяв знизити комунальні тарифи, а також звільнити від оплати тарифів громадян старше 70 років: «Мы это обязательно сделаем (ред. – знизимо тарифи). Мы уже снизили тарифы, мне кажется, на 12%. Это мало, но это первый шаг… Сейчас находят наши ребята экономическую модель, как людям, которым за 70 лет не платить коммуналку». Ці обіцянки виконано не було. За даними Держстату впродовж 2020 року тарифи на житлово-комунальні послуги в Україні зросли на 35%.

Також не було виконано обіцянку Президента не допустити зростання цін на продукти харчування та жорсткі заходи для спекулянтів: «Поскольку призывы к совести некоторых продавцов не помогли, будет пакет жестких мер, который испортит планы всем спекулянтам», - заявляв В. Зеленський у березні 2020 року. Крім того, в жовтні 2019 року В. Зеленський заявляв, що «ми зараз стоїмо на порозі економічного прориву», а в лютому 2020 року обіцяв «лавину з інвестицій». Також не реалізовано обіцянку Президента «побудувати на березі Чорного моря абсолютно нове місто-курорт».

Читайте також: Полсрока Зеленского – упущенный шанс и жажда власти

В. Зеленському переважно не вдалося виконати обіцянки щодо встановлення миру. Зокрема, не було підтримано міжнародні ініціативи В. Зеленського щодо перегляду тексту Мінських домовленостей, долучення США та Великобританії до Нормандського формату, надання Україні Плану дій щодо членства в НАТО. Також не реалізовано заяви щодо встановлення дієвого режиму припинення вогню на Донбасі. При цьому ще в квітні 2020 року В. Зеленський заявляв: «Я впевнений у тому, що за мою каденцію ми закінчимо цю війну. Я говорив, що готовий чекати один рік. Якщо Мінський процес не буде працювати, то ми будемо міняти тактику. Ми до цього готові. Рік ще не пройшов».

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини