MENU

Хрін: користь, шкода і чудові властивості продукту, про які ви не знали

1323 0

Хрусткий і пряний хрін – дуже корисна рослина з безліччю дивовижних властивостей. Їстівними вважаються листя і корінь.

Цей продукт вирощується тисячі років і використовується в кулінарії, народній медицині та косметології. Вживають хрін у свіжому, маринованому і сушеному вигляді, пише УНІАН, інформує UAINFO.org.

Користь хрону для організму

Хрін багатий вітамінами групи B, K, PP, C і E, а також магнієм, кремнієм, фосфором, сіркою. Завдяки високому вмісту антиоксидантів і ензимів хрін відомий як сильний протимікробний і антибактеріальний засіб.

Хрін ефективно бореться з бактеріями в організмі людини і прискорює одужання від ГРВІ. Він також знищує хвороботворні організми в м'ясі, завдяки чому м'ясо з меленим хріном довше зберігається.

Читайте також: Суши: ЗОЖно или не очень?

При помірному вживанні хрін покращує травлення, підвищує апетит, знижує рівень цукру в крові, має жовчогінну і сечогінну властивості, підвищує чоловічу потенцію. Про підвищеному тиску корисно випити настоянку хрону або з'їсти шматочок сирого кореня.

Чим корисний хрін / фото : ua.depositphotos.com

Хрін-шкода і протипоказання

Хрін може нашкодити при надмірному вживанні. Оскільки ця рослина досить гостра, вона може викликати подразнення шкіри, шлунка, кишечника і ротової порожнини.

Читайте також: Світлана Фус: Чого і скільки слід покласти корисного у вашу тарілку протягом дня?

Хрін не рекомендується вживати при виразці, гастриті, захворюваннях печінки і нирок, підвищеній кислотності шлунка, вагітності, алергії. Не варто давати його дітям до 10 років. Хрін є сильним алергеном і його варто уникати людям з харчовими алергіями.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини