Розслідування "вагнергейту": Москаль вказав на дивну обставину
Розслідування Bellingcat "Вагнергейт" щодо захоплення бойовиків приватної військової компанії "Вагнер" у 2020 році не відкрило нічого нового. Водночас журналіст-розслідувач Христо Грозєв продемонстрував дивну поведінку.
Про це в ефірі ток-шоу "Сьогодні" на телеканалі "Україна 24" заявив ексглава Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль, інформує UAINFO.org.
"Нічого нового вони не дали. Дуже дивна поведінка пана Грозєва після спілкування з Єрмаком, коли той дав йому охорону, Державну службу охорони. Хоча передбачається тільки для іноземних делегацій, які приїжджають з візитом, охорона. Щоб охороняли іноземних журналістів - такого прецеденту в історії України ще не було", - сказав він.
На думку Москаля, у Грозєва "є якась домовленість".
"Вони ж знаходяться в Лондоні, всі розслідувачі. Ви знаєте, зустрічався особисто з президентом МІ-5 керівник розвідки британської. Про що вони говорили, які там були домовленості? Я думаю, що якісь були, тому що спочатку з таким завзяттям Грозєв розповідав, як він тут всіх виведе на чисту воду, і потім тихо-тихо... Що він нам відкрив нового або вам як журналістам? Для мене і для суспільства нічого нового", - зазначив він.
Читайте також: У Зеленського відреагували на розслідування Bellingcat щодо спецоперації із затриманням "вагнерівців"
Нагадаємо, 17 листопада міжнародна група Bellingcat опублікувала першу частину розслідування спецоперації України із затримання бойовиків ПВК "Вагнер".
Протягом року Bellingcat за участю The Insider розслідував обставини унікальної операції спецслужб України, під час якої розвідникам, які працювали під виглядом охоронної компанії при "Роснєфті", вдалося вивезти з Росії десятки найбільш значних бойовиків ПВК "Вагнера", причетних до військових злочинів в Україні.
Читайте також: Бойовики ПВК Вагнер зізналися, що регулярна армія Росії вдерлася до України у 2014 році – Bellingcat
Операція мала закінчитися тим, що літак з бойовиками приземлиться на території України, де їх затримають правоохоронці. Проте в останній момент операцію перенесли й 33 найманців затримало КДБ Білорусі.
Офіс генерального прокурора України запросив у Білорусі видачі найманців, які брали участь у бойових діях на Донбасі, проте влада Білорусі видала затриманих вагнерівців Росії.
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки