MENU

Ігор Луценко: Мій суперінсайд по переговорах Байдена і Путіна

2203 1

Ігор Луценко: Мій суперінсайд по переговорах Байдена і Путіна

"Мій суперінсайд по переговорах Байдена і Путіна полягає у тому, що ця зустріч не принесе нам нічого нового.Я на 100% переконаний, що нас не здадуть, нас не продадуть: ми це вже проходимо восьмий рік і третій строк американського президента, і щоразу чуємо, що ось на наступній зустрічі… ось наступний президент США… точно буде настільки проросійський, що нам хана, нас зі зв’язаними руками поведуть виконувати Мінськ, нас розділять по Дніпрогесу чи по лінії Молотова-Ріббентропа",- про це на своїй сторінці у Фейсбуці пише Ігор Луценко, інформує UAINFO.org.

"Думаю, не буде.

Але і Путін не перестане погрожувати нам танковими клинами на кордонах, періодично чи постійно.

Кремль ніколи не відмовиться від планів нас завоювати, аж допоки ми здаватимемося йому слабкими, і єдина тому рада – не бути слабкими.

Так, ми не надто віримо у готовність усіх західних урядів нам допомагати військами, поставками зброї.

Читайте також: Юрий Бутусов: Цели и результаты переговоров Байдена и Путина по Украине: чего ожидать?

Але, на щастя, світ уже не такий, як раніше. Нас, Україну, не так просто здати, як завжди. США уже не вирішує все за усіх. Є інші гравці. Є Туреччина, котра давно у самостійному плаванні по геополітичним океанам, і вона не стидається Путіна, даючи нам смертельну зрою проти нього. На підході до таких радикальних дій Великобританія, Швеція, Польща.

Ми мусимо просто підіграти їм у їх грі, допоки вони не здатні перейти певні межі, принаймні, поки не пролилася знову велика кров, як у великому сезоні 2014/15-го.

Читайте також: Сергей Фурса: Путин хочет, чтобы Байден на сегодняшнем "свидании" дал ему право управлять Украиной

Приміром, варто говорити з канадцями, американцями, поляками та іншими громадянами країн світу напряму. Я б напередодні зустрічі оголосив би про ініціативу подвійного громадянства – але не для кого попало, а для тих, хто прийде воювати за нашу країну, створив би (нехай певною мірою і віртуальні) батальйони канадійців, американців, італійців, британців, шведів.

Я тільки особисто знаю достатньо іноземців, котрими можна було б укомплектувати принаймні два офіційні підрозділи у складі ЗСУ – батальйон «Північна Америка» і батальйон «Європа».

І нехай їхнім урядам буде соромно за свою неповороткість", - завершує Луценко.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини