MENU

Як просувати акаунт у TikTok: 5 порад початківцям

517 0

 Як просувати акаунт у TikTok: 5 порад початківцям

Рік тому американець Натан Аподака записав “тікток”, в якому він їде на скейті, п’є сік та відкриває рота під музику. Відео одразу ж стало мегапопулярним, а нині має 13 мільйонів переглядів. Натан навіть не підозрював, що саме цей ролик започаткує потужне просування його сторінки в TikTok. Тепер на нього підписані майже 7 млн фолловерів, а сам Натан офіційно рекламує той самий сік і регулярно знімає новий контент.

Це класичний приклад, коли алгоритм TikTok розкрутив канал самостійно, без реклами. Однак не кожен ролик здатен запустити механізм “рекомендацій” та здобути любов і шану користувачів платформи. Якщо штучний інтелект мережі не помічає ваш контент, можна замовити просування в TikTok за посиланням https://web-promo.ua/ua/ppc/tik-tok/: компанія Webpromo єдина в Україні має прямий контракт зі світовим трендсеттером.

Самостійне просування не гарантує такого ж успіху, як у вірусних роликів. Проте якщо ви дослухаєтесь до наведених нижче порад, хвиля нових підписок гарантована.

Постіть регулярно

Перші відео каналу отримують гарантовані перегляди. Таким чином мережа заохочує контентмейкерів творити надалі. Однак якщо канал не публікує нові ролики, то органічні охоплення зменшуються. Додані через місяць або рік відео майже не мають шансу опинитися в стрічці рекомендацій. Публікуйте не менше 2-х тіктоків на тиждень, щоб платформа продовжувала просувати ваш контент.

Використовуйте хештеги

Хештеги — це безпосередній шлях трафіку до вашого каналу, адже за ними користувачі шукають цікавий для них контент. Рекомендації з вибору хештегів:

• Теги повинні точно показувати зміст контенту. Не ставте хештег #halloween до відео з новорічним привітанням.

• Не зловживайте мегапопулярними тегами. В TikTok відео з відміткою #tiktok з’являються щосекунди, тож ваш контент майже одразу зникне з топу. 

• Не зловживайте надто “загальними” хештегами. Відмітка #happy в ролику про каву приведе до вас не тільки кавоманів, а й тих, хто вбачає щастя в чаюванні. Ви отримаєте неякісний трафік.

• Комбінуйте хештеги. Використовуйте 1–2 популярних відмітки, і 2–3 вузькопрофільних. Перші допоможуть залучити більше трафіку, а останні забезпечать його якість.

Об’єднуйтесь

Влаштовуйте колаборації з іншими блогерами. Якщо аудиторія партнера значно переважає вашу — за парні відео доведеться платити. Однак якщо кількість підписників більш-менш рівна, об’єднання буде взаємовигідним: партнер отримає частину вашої аудиторії, а ви залучите частину його підписників. Головне — тематика ваших каналів повинна бути дотичною.

Проводьте челленджі

Люди будь-якого віку полюбляють ігрові механіки (навіть якщо самі не зізнаються). Челлендж — це виклик, який підхоплять ваші підписники, а потім і їх підписники. Таким чином механіка вийде поза межі вашої аудиторії і може навіть стати вірусною. Для успіху челлендж повинен бути достатньо простим, щоб у ньому могло взяти участь якомога більше користувачів, і вдосталь цікавим, щоб вони захотіли це зробити.

Пам’ятайте про інші соціальні мережі

Додаткове джерело трафіку забезпечить розміщення посилання на свій канал у Facebook, Instagram та Youtube. Не соромтесь залучати користувачів з інших платформ!

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини