Тактика гопника із поворотні, яку звик з успіхом використовувати Путін для шантажу Заходу, цього разу дала збій, – Миселюк
"Тактика гопника із поворотні, яку звик з успіхом використовувати Путін для шантажу Заходу, цього разу дала збій. Кризою із військами на українських кордонах та оксюморон-ультиматумом США щодо меж та правил діяльності НАТО цього разу він сам себе загнав у глухий кут", - про це на своїй сторінці у Фейсбуці пише політолог Андрій Миселюк, інформує UAINFO.org.
"І тепер для того, щоб зберегти обличчя та підтримку підданих, йому потрібно продемонструвати у себе вдома якійсь успіх цих величезних зусиль.
Його справжня мета – не розв’язувати війну в Україні. А домогтися того, аби Сполучені Штати визнали Росію знову наддержавою. Можливо, не першою, але й не другою у світовому рейтингу найбільш міцних держав світу.
Цієї мети точно не досягнути, якщо він переведе довгограючу ескалацію на кордонах з Україною у площину військових дій проти нашої країни. Тому повномасштабної війни в Україні Путін не розв’язуватиме і такого питання у прикладному порядку денному Кремля немає.
Читайте також: Росія висунула нові вимоги щодо "гарантій безпеки"
А що там є - так це ревізіоністський імператив щодо перебудови «архітектури безпеки в Європі», як висловлюються в Кремлі та російському МЗС.
І спроби продовжувати піднімати ставки у шантажі США – озвучуючи намагання вернути НАТО в кордони до 1997 року, припинити активну діяльність в альянсу в Східній Європі та закрити шлях до НАТО Фінляндії та Швеції.
Задля цього Москва використовує гонку озброєнь на кордонах НАТО – одних «Іскандерів» у Калінінградської області вже замало буде. Тому Росія починає масштабне «освоєння» (знову такі російська лексика щодо активності НАТО в Україні) з цією метою території Білорусі, яка минулого року втратила останні ознаки суб’єктності та де-факто перетворилась на нову область у складі РФ.
Для цього й перекидає туди (неподалік від кордонів одразу трьох країн НАТО-сусідів Булорусі – Польщі, Литви та Латвії) відразу два дивізіони новітніх зенітно-ракетних комплексів С-400 «Тріумф».
Читайте також: У Держдумі дали "зелене світло" процедурі визнання "ЛДНР"
Вони будуть задіяні тут у спільних навчаннях РФ та Білорусі «Союзна рішучесть-2022» на початку лютого. Як свого часу казав з приводу значення нових військових плацдармів в Європі російських правителів Олександр Пушкін - «отсель грозить мы будем шведу»...
Таким чином, замість того, щоб шукати вихід із пастки, Путін намагається заглибитися у цю пастку ще далі. Називається тактика "експансія у пастку". Не розуміючи, що цього разу його улюблена тактика «два авто летять назустріч: у кого нерви більш слабкі –той піде вбік» цього разу не спрацює", - завершує політолог.
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки