"І ось прийшов славетний расєйській салдат..." Донька власників ресторану української кухні "Фільварок" показала, що таке "рускій мір". ФОТО
Війна росії проти України беззаперечно перевернула життя українців з ніг на голову. На мою думку позиція кожного українця, особливо тих, хто проживає за кордоном, привернути громадськість до наслідків цієї війни, показати що таке "рускій мір", а також розповісти свою історію.
Про це у Facebook написала донька власників ресторану української кухні "Фільварок", знищеного рашистами, інформує UAINFO.org.
Мої батьки мають (чи читайте мали) власну ресторанну справу у селі Березівка Макарівського району, одна з гарячих точок Житомирської траси. Ресторан української кухні "Фільварок", наповнений старовинним українським реманентом, місце, яке передавало автентику української культури, від знарядь праці до народної музики до смачних домашніх страв.
І ось прийшов славетний расєйській салдат, оселився в котеджах, спер все, що можна і не можна, від посуду і пляшок з алкоголем до рушників і матраців, напевно для своїх таких турботливих дружин, залишивши після себе розруху і срач. Як і його цар запосягся на українське, не стерпів багатсва нашого як культурного, так і матеріального. Не дивно, бо чому б тоді пер все що міг, а те, що не міг - розрушив. І ось від квітучого ресторану руїни, 30 працівників, які працювали роками, залишились без роботи.
Більшість наших працівників живуть у прилеглих селах і містечках, їх особисті історії наслідків цієї війни я слухаю зі сльозами на очах, деякі з них залишились без домівок, бо їх розбомбили рашисти, одна працівниця отримала серйозні поранення і була терміново госпіталізована у Житомир.
Звісно, зрозумійте правильно, матеріальні збитки не можна порівняти з втратами людських життів, поломаних доль, розлучених сімей і осиротілих дітей. Це абсолютно інший рівень нашого болю і ненависті до росії. Цією історією я хотіла підкреслити менш радикальні та менш болючі, але все ж наслідки цієї війни. Адже, слава Богу, люди живі. Але чи залишилась в них надія на життя, не краще, а просто життя...
Ось маємо таку історію з Березівки. Ось як її "вітав" славний "рускій мір"...
Читайте також: Окупанти на захоплених територіях змушують українців безкоштовно працювати на полях – місцеві ЗМІ
Читайте також: Кочетков: Россия – это не Третий Рим, а второй Карфаген
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки