MENU

5 вагомих причин – чому студенти повинні використовувати VPN-з'єднання

737 0

Кожен, хто вперше чує термін "VPN-з’єднання", повинен задатися питанням "Що таке VPN-з’єднання і навіщо його використовувати?" В основному, VPN розшифровується як віртуальна приватна мережа, і це дуже популярний і надійний метод отримати додатковий захист для приватних, а також публічних мереж, таких як Інтернет і точки доступу Wi-Fi. Пройшли ті часи, коли послуги VPN використовувалися лише великими бізнес-організаціями та державними установами для забезпечення максимального захисту своїх конфіденційних даних. Зараз багато користувачів Інтернету, включаючи професіоналів і студентів, вважають за краще використовувати VPN, щоб забезпечити конфіденційність, навіть якщо вони просто шукають інформацію по домашньому завданню.

Чому студенти повинні використовувати VPN?

Хтось, хто користується Інтернетом через віртуальну приватну мережу, отримує нову IP-адресу від постачальника послуг VPN, і це дозволяє йому/їй з’являтися в іншій локації замість початкового розташування, і таким чином історія перегляду залишається невідстежуваною. Вам, мабуть, цікаво, навіщо використовувати VPN, якщо ви не робите нічого поганого, окрім пошуку інформації по домашньому завданню. Так, ви праві, можливо, ви не робите нічого поганого, але вам все одно потрібен максимальний захист від хакерів, агентств і органів влади, і на це є різні вагомі причини.

Причина № 1: Обмежувальна політика використання Інтернету академічними установами

Як студент школи, коледжу чи університету, вам може знадобитися прочитати, зрозуміти та прийняти сувору політику роботи в мережі вашої установи. Керівництво академічного закладу може вводити свої жорсткі обмеження, які вони вважають в інтересах студентів, але це блокує безкоштовне користування Інтернетом. У деяких установах ви не можете отримати доступ до YouTube, Facebook, Twitter, Whatsapp або інших веб-сайтів.

Однак ви можете порушити це правило, використовуючи VPN-з’єднання, якщо вважаєте, що вам дійсно потрібно отримати доступ до обмежених зон Інтернету з метою дослідження та навчання. Якщо ви просто хочете отримати інформацію онлайн, краще залишатися у віртуальній приватній мережі для безпечного перегляду. Ми не пропонуємо будь-яких порушень політики коледжу/університету, і вам вирішувати використовувати VPN чи ні.

Причина № 2: Не дозволяйте пошуковим системам записувати вашу історію перегляду

Ви повинні знати, що такі пошукові системи, як Google, Yahoo і Bing, зберігають історію вашого перегляду веб-сторінок, що просто означає, що все, що ви робите в Інтернеті, записується пошуковою системою, яку ви використовуєте. Історія перегляду зазвичай записується для покращення рекламних кампаній, оскільки це дозволяє пошуковим системам запам’ятовувати ваш вибір.

Конкретна IP-адреса вашого комп’ютера додається до рекламної кампанії, щоб вам могли показувати релевантні оголошення, близькі до ваших вподобань. Однак іноді це може стати причиною для збентеження, і тому ви повинні знайти рішення, щоб зберегти вашу історію переглядів конфіденційною. Використовуючи Surfshark, ви можете зберегти конфіденційність своєї історії, оскільки IP-адреса вашого комп’ютера буде прихована постачальником VPN. Якщо ви хочете придбати щось онлайн, рекомендуємо використовувати VPN, щоб залишатися захищеним.

Причина № 3: Використовуйте загальнодоступний Wi-Fi і HotSpot з безпечним використанням

Більшість користувачів Інтернету не знають, і багато з них навіть не хочуть знати, що загальнодоступний Wi-Fi, який вони використовують у готелях, ресторанах, торгових центрах чи аеропортах, взагалі не захищений через нульове шифрування, що означає, що ви використовуєте Інтернету в небезпечній зоні, і ваш конфіденційний перегляд, секретна інформація, особисті дані та навіть електронна пошта більше не є конфіденційними.

Причина № 4: Поїздка в іншу країну? Залишайтеся на зв’язку з певними домашніми мережами

Якщо ви подорожуєте в іншу країну, ви все одно хотіли б залишатися на зв’язку зі своїми вчителями, однокласниками та родиною, але що ви будете робити, якщо ваша локальна мережа заборонена в країні призначення? VPN-з’єднання дозволить вам знову з’єднатися зі своїми близькими. Ви навіть можете отримати доступ до місцевих новинних каналів, трансляції телебачень та спортивних ігор. Якщо ви шукаєте рішення в Інтернеті в іншій країні, ніж ваша, ми все одно пропонуємо вам використовувати тунельне з’єднання VPN, оскільки ви «з’явитесь» у власній країні.

Причина № 5: Ви не заслуговуєте на помсту чи відплату

Якщо ви студент, то одного дня ви станете «кимось», ким справді хочете бути. Наприклад, якщо ви станете знаменитістю, ваша конфіденційність буде під загрозою 100%, тому що будуть як окремі особи, так і агентства, які намагатимуться розкрити вашу особисту інформацію. Якщо ви станете маркетологом, вам доведеться стежити за своїми конкурентами, але ви ніколи не хотіли б, щоб вони знали, що за ними спостерігають і хто за ними спостерігає, і, отже, ви хотіли б використовувати VPN-з’єднання.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO.org


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини