MENU

Помилка гарячої фази бійні 2014-2015 років полягала в тому, що масовий українець цілеспрямовано уникнув занурення у війну, – Постернак 

957 0

Помилка гарячої фази бійні 2014-2015 років полягала в тому, що масовий українець цілеспрямовано уникнув занурення у війну, – Постернак 

"Дуже часто читаю, що життя українців більше не буде таким, як до 24 лютого. В таких випадках я додаю від себе: головне, щоб життя взагалі продовжувалось далі. Бо багато хто з пересічних вже свідомо почав викреслювати війну із свого поля зору. Почалося традиційне розніження та повернення до буденності частини суспільства, яке кортить винести за дужки війну", - про це на своїй сторінці у Фейсбуці пише політтехнолог Олег Постернак, інформує UAINFO.org.

"Ну що ж, це цілком зрозуміло і закономірно, адже тримати себе в постійному психоінформаційному стресі важко, особливо коли життя просякнуто лише споживацьким лейтмотивом.

Війна - шанс для внутрішніх змін. Це можливість зрозуміти, що ніякого індивідуального щастя і майбутнього без колективного державного вишколу не буде.

Помилка гарячої фази бійні 2014-2015 років полягала в тому, що масовий українець цілеспрямовано уникнув занурення у війну, не сприйняв її як особистий і загальнонаціональний екзистенційний виклик.

Читайте також: Як тільки Путіна тригерить, хворий старий мачо дає команду пуляти по Львову, – Фурса 

Через матеріальний страх і неспроможність поглянути в очі правді. Мінські угоди і були породженням цього страху, неготовності нести суттєві втрати, небажання пожертвувати своїм заради країни.

Перемога настане не лише тоді, коли наші хлопці підуть у контрнаступ, як цього хочуть багато тих, хто прилаштував свою п‘яту точку біля ноутбуку чи телевізора.

Перемога відбудеться тоді, коли масовий українець нарешті усвідомить, що прийшов час жертвувати своїм матеріальним достатком, фізичним і психологічним комфортом, іноді навіть особистими поглядами заради держави України.

Це той випадок, коли не надламана Україна - для тебе, а ти - для майбутньої сильної і відновленої України", - констатує Постерак.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини