MENU

Особливості роботи аптечного ринку в Україні під час війни

210 0

В умовах війни, нав’язаної нашій державі ворогом, дуже важливим є повноцінне функціонування сфер критичного значення, зокрема медицини та фармацевтичної галузі. Не секрет, що в умовах проблем логістичного та демографічного характеру, що присутній в центральних, східних та південних регіонах країни, найбільш надійним на сьогодні є фармацевтичний ринок західних областей, зокрема це стосується аптек Львова та інших міст області.

Стан аптечного бізнесу на 2022 рік – основні акценти

На середину 2022 року Україна все ще залишає за собою статус потужного фармринку, завдяки чому більшість регіонів країни забезпечена достатньою номенклатурою медикаментів, з можливістю купівлі он-лайн та доставленням за місцем бажаного отримання товару.

Хорошим прикладом є Аптека №1 - Лідер доставки ліків у Львові, що, попри безліч логістичних та інших перепон, з якими сьогодні стикнувся ринок, пропонує вичерпний асортимент ліків та медпрепаратів за конкурентними цінами та з можливістю замовлення через інтернет-магазин, включаючи доставляння в безпечні регіони України.

Це зайвий раз нагадує той факт, що фармація міста Лева історично є однією з найважливіших галузей регіону та несе свої традиції ще з часів 19-го століття, коли тісний контакт із сусідніми європейськими країнами сприяв якісному розвитку даної галузі.

Які потреби задовольняє фармацевтична галузь м. Львова?

На прикладі асортименту провідних гравців аптечного ринку в Україні, серед яких згаданий вище інтернет-ресурс «apteka lviv», можна навести перелік основних медичних товарних груп, які на сьогодні є доступними для кожного.

Серед них:

  1. Ліки та медикаменти.

  2. Терапевтичні засоби.

  3. Вітаміни та мінерали.

  4. Засоби здорового живлення та догляду.

  5. Косметичні засоби.

  6. Ортопедичне знаряддя.

  7. Медичне обладнання.

Завдяки надійним та налагодженим ланцюгам постачання сьогодні є можливість придбати медикаменти абсолютно усіх категорій дії, в тому числі антиалергічні, серцево-судинні, дерматологічні, урологічні, анальгетичні, протизапальні, антибактеріальні, протигрибкові та інші лікувальні засоби.

Крім того, доступним для замовлення є широкий асортимент засобів для догляду за шкірою, в тому числі косметичної та дерматокосметичної дії. Також є наявним медичне обладнання, зокрема – аналізатори маси тіла, зволожувачі повітря у приміщенні, тонометри, стетоскопи, інгалятори, концентратори кисню тощо.

Більш детально ознайомитись з асортиментом можна завдяки посиланню вище. В будь-якому випадку вітчизняний споживач забезпечений всім необхідним у медичній сфері, і це, безумовно, є головним на сьогодні.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO.org


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини