"Нептуни", "Стугни", "Корсари": в МВС пропонують заробляти на сучасній українській зброї
Україні необхідно прийняти нову доктрину розвитку оборонної промисловості. Зокрема, варто налагодити масове виробництво вітчизняних зразків озброєння, які показали свою ефективність в умовах війни, – ракетних комплексів "Стугна", "Корсар", протикорабельних ракет "Нептун" та реактивної системи залпового вогню "Вільха".
Такі зразки озброєнь можна виробляти не лише для потреб ЗСУ, а й продавати за кордон й таким чином підсилювати економіку країни. Таку думку виданню Оbozrevatel висловив радник міністра внутрішніх справ України Віктор Андрусів, інформує UAINFO.org.
"Війна показує, на що насправді ми маємо орієнтуватися, що ефективно, а що ні. Для нас оборонна промисловість може стати одним з драйверів економіки. Ми повинні робити ставку на те, щоб забезпечити себе та постачати цю продукцію по всьому світу, оскільки вона доводить свою ефективність", – наголосив він.
Читайте також: Україна може остаточно вирішити проблему Зміїного, – Дмитро Снєгирьов
"Наприклад, зрозуміло, що ми повинні розвивати виробництво "Стугон", "Корсарів" і "Нептунів", які показали надзвичайну ефективність навіть у порівнянні з дорогими Javelin та іншими протитанковими ракетами", – додав Андрусів.
На його думку, військово-промисловому комплексу України необхідно розвиватися й в інших напрямках – артилерійському та напрямку безпілотних літальних апаратів.
"Ми повинні розвивати артилерійський напрям, тому що це дуже важливо. Ми потребуватимемо системи "Буревій", "Вільха" – це наші зразки, які не набули масштабного виробництва. Питання дронів та боротьби з дронами – війна показує, що це один з ключових напрямків", – пояснив Андрусів.
Читайте також: ЗСУ стануть набагато потужнішими: експерт спрогнозував терміни контрнаступу
Він наголосив, що це питання необхідно виносити на порядок денний вже зараз.
"Наведу приклад. Одна тонна зерна в середньому коштує 1400 доларів, а одна тонна оборонної продукції коштує 150 тисяч доларів. Це буде посилювати економіку України".
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки