Путін в ролі Волан-де-Морта: в мультфільмі за мотивами "Гаррі Поттера" показали справжні цілі війни Росії в Україні
Відомий український кіноогладач ІКОТІКА створив актуальний мультфільм за мотивами історій про хлопчика-чаклуна Гаррі Поттера. Головним антагоністом, як і в оригінальній історії, є злий чарівник Волан-де-Морт, однак в проукраїнській версії його роль виконує російський президент Володимир Путін, який розповідає, чому скоїв напад.
Позитивні герої – Гаррі та Рон – розмовляють українською мовою, а їхній суперник, що руйнує палац школярів Гоґвортс – російською. З повною анімацією можна ознайомитися на YouTube-каналі автора, який нараховує понад півмільйона підписників, пише Обозреватель, інформує UAINFO.org.
Ролик починається з того, що Волан-де-Морт жбурляє своїми солдатами в стіни Гоґвортсу, який уособлює Україну, навіть не приховуючи, що вони для нього "м'ясо".
На запитання головних героїв, нащо злодій завдає людям горя, він виправдався тим, що школярі самі "8 фільмів бомбили" свій палац. Також лиходій спробував пояснити, що наніс превентивний удар, адже всередині нібито готували потужну армію та створювали "газ, який вбиває магів".
Читайте також: Вийшла нова серія "Масяні" про Путіна
Після того, як головні герої не повірили нападнику, він зізнався: "Добре, це тому, що Дамблдор (директор Гоґвортсу – ред.) мене не боїться. І взагалі, я тут вчився, а тому він мій".
Українці натомість відповіли, що з диктатора регоче весь український народ, який підірвав його воєнно-магічний корабель, зачаклував карту так, щоб для росіян всюди знищували, як в Чорнобаївці, а також змусив мітки Z грати: "Батько наш Дамблдор, Гоґвортс нам як мати".
Після цього на Путіна-Волан-де-Морта нападають світові лідери, яких в мультфільмі уособлюють члени правління Міністерства магії. Вони накладають на росіян закляття "санкціо", після чого залишають українців боротися з загарбниками.
Мультиплікація отримала символічну назву "Гаррі Поттер та Вован-де-Мордівська спецоперація". Її за два дні подивилися близько 120 тисяч разів і залишили понад 5 тисяч коментарів.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки