MENU

Нічні контактні лінзи: поліпшення зору під час сну

465 0

Нічні контактні лінзи: поліпшення зору під час сну

Сучасна галузь офтальмології невпинно розвивається, пропонуючи людям з недоліками рефракції багато способів лікування та корегування зору. Люди навіть зі складними проблемами: сильною міопією, астигматизмом чи далекозорістю, сьогодні мають можливість бачити добре та чітко. Коли йдеться про методи покращення зору, зазвичай, згадують про окуляри, контактні лінзи, лазерну корекцію. Втім є ще одна, сучасна й унікальна методика поліпшення поганого зору, про яку багато хто досі не знає. Це ортокератологія, або якщо простіше — нічні лінзи. Суть цієї методики полягає в тому, що зір покращується вночі, поки ви спите. Дещо детальніше про це розповідаємо далі.

За яким принципом працюють нічні лінзи

Ортокератологія — це по-справжньому інноваційний спосіб корекції поганого зору без хірургічного втручання, за допомогою нічних контактних лінз (жорстких газопроникних лінз). Отже, як саме це працює:

 • за 10-15 хвилин перед тим, як лягати спати потрібно одягнути нічні лінзи;

 • завдяки спеціальному дизайну вони змінюють форму верхнього шару різних ділянок рогівки: центральна частина рогівки стає більш пласкою, а середня більш випуклою;

 • таким чином покращується оптична сила ока в діапазоні 7 діоптрій короткозорості;

 • на ранок лінзи потрібно зняти;

 • протягом дня ви будете добре бачити без потреби одягати окуляри або звичайні контактні лінзи.

Варто зазначити, що покращення зору не треба очікувати вже після першої ночі в таких лінзах. Аби епітелій рогівки оновився потрібно щонайменше 2 тижні. 

Підбір нічних контактних лінз здійснює лікар в офтальмологічному центрі або оптиці, де є ця послуга. В Україні ортокератологія доступна в Luxoptica.ua. Фахівці мережі проводять перевірку зору, підбирають лінзи та супроводжують клієнтів протягом усього терміну адаптації.

У чому переваги такого методу корекції зору

Якщо зіставити ортокератологію з іншими способами покращення зору, можна виділити цілу низку переваг.

 • Нічні лінзи дарують хороший зір на 24 години, корекція відбувається під час сну, вдень не потрібно носити стандартні лінзи чи окуляри.

 • Вони безпечні для сну, адже добре пропускають кисень до рогівки ока. 

 • Чудово підходять для користувачів будь-якого віку: дорослих, підлітків, дітей.

 • Рекомендовані для спортсменів, які через свій вид спорту не можуть носити окуляри або денні контактні лінзи.

 • Вони прості у використанні. Лінзи потрібно зберігати в спеціальному розчині, а перед використанням обов'язково мити руки;

 • Оборотність результату. У порівнянні з хірургічною корекцією, від ортокератології пацієнт добровільно може відмовитися у будь-який час (з особистих міркувань), і повернути початковий рівень видимості очей.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO.org


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини