MENU

"Якби не українці": відбулася презентація англомовного фільму, знятого до святкування першого Дня державності України. ВІДЕО

1221 0

28 липня 2022 року відбулася презентація англомовного фільму "Якби не українці", знятого до святкування першого Дня державності України.

Про це повідомляється на сторінці Міжнародного жіночого руху "За сімейні цінності" у Facebook, інформує UAINFO.org

Фільм став продовженням інформаційного захисту України, яке під час війни на волонтерських засадах здійснює молодіжна організація "Молодіжні цінності" та Міжнародний жіночий рух "За сімейні цінності" в різних країнах світу.

IF NOT UKRAINIANS - Trailer from ALEX MAKAROV on Vimeo.

57 міжнародних молодіжних конверенцій, десятки інтерв‘ю різним світовим виданням та інформаційним каналам, які проведені молоддю після їх відеозвернення "Україна очима молоді 2022" дали зрозуміти, що Україна, її внесок у розвиток світової спадщини, залишається маловідомою.

Так з‘явилась ідея зняти фільм, який розкаже всьому світу, як українці змінювали історію держав і цивілізацій, які основні риси передаються нащадкам через тисячоліття, і хто з відомих всьому світу людей є носієм генетичного коду українців. Ідея молоді об’єднала талановиту знімальну групу та знайшла підтримку серед державного, культурного, бізнес середовища.

Сьогодні фільм для показу очікують вже в 27 країнах світу. Цим фільмом ми також хочемо допомогти українським дітям, які через війну не можуть повернутися в Україну, яскраво розказати своїм новим однокласникам, в тих країнах, де вони продовжать навчання про нашу державу, і чому за свою свободу талановиті українці будуть боротися до перемоги! 

Фільм "Якби не українці" — це лише кілька прикладів того, який спадок залишили наші земляки світу. Спадок, який Російська Федерація відчайдушно намагається чи то приховати, чи то приписати собі, як і територію нашої держави. Але ми цього не допустимо!

"Можливо, кожен бачив фільм "Титанік". Найвідоміша сцена була знята за допомогою камери на крані з дистанційним керуванням, прикріпленому до автомобіля. Її називають «російською рукою», але її винахідник – Анатолій Кокуш – українець.

Або в балеті "Лускунчик" Петра Чайковського український народний танець "Гопак" помилково названо "російським танцем".

Але ми дуже раді, що Національна галерея Великої Британії змінила назву малюнка Едгара Дега "Російські танцівниці" на "Українські танцюристи", що спонукало інші країни переглянути неправильне позначення українського мистецтва та спадщини.

Цим проектом ми хочемо не просто показати, що ми, молоді люди, пишаємося своєю культурною спадщиною, а й повідомити світові, що Україна сповнена яскравих, талановитих, геніальних людей. І що наша мета полягає не лише в тому, щоб приносити користь нашому народу, а й всьому світу.

 Усіх, хто долучився до втілення молодіжної ідеї, ми згадали в титрах фільму. І хоча ми всі діяли на волонтерських засадах, є речі, що потребують фінансування:

 тому особлива подяка українському Акордбанк та українській компанії "Патріот" за надану можливість реалізувати нашу ідею.

 Окрема подяка всій знімальній групі, яка допомогла нам, непрофесійним акторам, зробити фільм гідним іміджу України", – йдеться у заяві Міжнародного жіночого руху "За сімейні цінності".

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO.org


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини