MENU

Закаєв: "Чеченці краще за будь-який народ розуміють, що нині переживає Україна". ВІДЕО

364 0

Ахмед Закаєв

4 серпня в Українському кризовому медіа-центрі відбулася прес-конференція "Відродження Збройних Сил Чеченської республіки Ічкерія у складі ЗС України як новий етап становлення армії та розвитку дружніх відносин між народами України та ЧРІ", інформує UAINFO.org.

На початку дискусії Ахмед Закаєв, Глава Уряду Чеченської Республіки Ічкерія, виокремив цілі та завдання цієї війни, сформульовані "так званим російським президентом Путіним" – демілітаризація та денацифікація; під цими словами насправді замасковано знищення етносу та держави. 

"Те, що сьогодні відбувається в Україні і те, що Росія тут робить, початок був покладений в Чечні. Чому чеченці нарівні з українцями захищають цю державу? Чеченці краще за будь-який народ розуміють, що нині переживає Україна", – зазначив Глава Уряду. 

Ахмед Закаєв наголосив, що 26 лютого провів засідання комітету, який прийняв рішення про створення добровольчих батальйонів для боротьби з російською агресією, згодом підписавши відповідний закон про співробітництво з Україною.

«У нас спільний ворог – русисти, які сьогодні хочуть встановити власні порядки, які намагаються привезти «рускій мір» в інші держави. У Чечні було убито 300 тисяч громадян, з них 42 тисячі – діти. Ось що значить боротьба з «ізмами» – ваххабізмом, сепаратизмом. Зараз подібну термінологію вони використовують в Україні, ніби українці – нацисти. Те саме було у Чечні. Вони стверджували, ніби чеченці – ісламські терористи та сепаратисти. Те саме зараз Путін говорить про Україну. Цього разу світ адекватно відреагував на те, що відбувається. А нас свого часу не підтримали», – наголосив спікер. 

«Нам вдалося вижити та вистояти як нації. Чеченці не відмовилися від державності. Ми деокупуємо нашу державу і установимо дружні відносини з Україною. З моменту початку війни на боці України воює декілька чеченських батальйонів, зокрема, спецназ Хамзата Гелаєва, батальйон Шейха Мансура, батальйон Джохара Дудаєва, ще багато зведених загонів у теробороні та інших структурах. Ми на вашому боці», – запевнив Ахмед Закаєв. 

Ахмад Алевієв

Ахмад Алевієв, представник Уряду Чеченської Республіки Ічкерія в Україні, запевнив, що зараз українці та чеченці пліч-о-пліч боряться зі спільним ворогом.

«Разом до перемоги, разом до свободи. Говорити багато не будемо, краще доведемо це вчинками!», сказав Ахмад Алевієв.

Хусейн Джамбетов

Хусейн Джамбетов начальник інформаційного-аналітичного відділу ОБОН Міністерства оборони ЧРІ в іноземному легіоні України, подякував вищому правлінню України за надану можливість допомогти українському народу в ці нелегкі моменти історії. 

«Нам, чеченцям, довелося виїхали з ЧРІ. Ми мусили це зробити, поки світ не розумів, що в нас відбувалося. Зараз всі зрозуміли, з чим ЧРІ стикнулася в 90-х, це була війна з русизмом. Будь-яка ідеологія базується на релігії або на основі інших цінностей, а русизм – на брехні. В таких умовах вони почали свою війну проти України», – зазначив Хусейн Джамбетов. 

«Створюючи тут батальйон, ми доводимо, що ічкерійці не пали духом, а вижидали момент, щоб сказати світу, що ми хочемо жити в демократії. Чеченці сьогодні тут як бійці армії Ічкерії. Ми будемо вирішувати тактичні питання, адже прагнемо звільнення України. Ми, бійці, ОБОНу до кінця будемо звільняти Україну», – запевнив спікер. 

Юрій Шуліпа

Юрій Шуліпа, Почесний Консул Чеченської республіки Ічкерія в Україні, наголосив, що широкомасштабна фаза агресії – війна на знищення кожного українця. Під виглядом денацифікації відбувається повне знищення українців та населення. З урахування градусу ненависті Путіна до України – ця війна більш загрозлива, ніж російсько-чеченська війна. Чеченців світ не почув.

«Путінська Росія – головна екзистенційна загроза всьому людству. Кримські татари, білоруси, чеченці воюють на боці України, але водночас за свої країни. І ворог у нас один – Росія. Україна зараз стримує напад Росії на Європу. Краще нашого екзистенційного ворога розгромити тут, в Україні, щоб змогти повернутися в свої країни і відновлювати наші країни та нації», – підкреслив він.

«Путінська Росія – головна екзистенційна загроза всьому людству. Кримські татари, білоруси, чеченці воюють на боці України, але водночас за свої країни. І ворог у нас один – Росія. Україна зараз стримує напад Росії на Європу. Краще нашого екзистенційного ворога розгромити тут, в Україні, щоб змогти повернутися в свої країни і відновлювати наші країни та нації», – підкреслив він.

«В 1991 не повинно було бути ніякої Російської Федерації. Це ніби матрьошка в матрьошці – розпався Радянський Союз, в ньому Росія, а в Росії – імперський осколок, який 24 лютого дав свій рецидив. СРСР програв третю світову – Холодну війну. Саме тому Путін почав четверту світову гібридну війну. Четверта світова гібридна війна триватиме доти, доки не засудили останнього злочинця. Якщо Україна зараз не переможе, «рускій мір» прийде в дім кожного європейця», – резюмував Юрій Шуліпа. 

 

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO.org


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини