MENU

Юрій Романенко: Росіяни – це народ зі зламаним хребтом. Вони раби, які завжди хочуть стати панами

1236 0

Юрій Романенко: Росіяни – це народ зі зламаним хребтом. Вони раби, які завжди хочуть стати панами

"Виття на болотах російської опозиції щодо заяви Зеленського, що потрібно заборонити виїзд громадянам Росії до цивілізованих країн є відмінним лакмусом, що російська опозиція не зрозуміла. Вона не зрозуміла, що російський народ відповідає за руйнування цивілізації. Так, ви не дочули, не за руйнування України, а саме цивілізації, оскільки руйнація України Путіним та Росією безпосередньо пов'язана з прагненням знищити Захід у тих проявах, які вивели його на недосяжну величину. Війна з Україною просто остаточно показала, що російський народ божевільний, а божевілля треба купірувати", - про це на своїй сторінці у Фейсбуці пише політолог Юрій Романенко, інформує UAINFO.org.

Ніхто не дивується, що божевільних поміщають у відповідні заклади та тримають подалі від нормальних людей? Ніхто. Чому ж на рівні світової цивілізації треба потурати безумству? Сьогодні росіянам має бути соромно. І відсутність сорому – пряма ознака, що російська опозиція чи як вони там себе називають, так нічого й не зрозуміла. Вина російського народу за геноцид чеченців колективна. За війну з Грузією також. І за Україну, ясна річ. За всі геноциди, які організували росіяни, вони несуть провину. І за геноциди має бути соромно. Як соромно німцям. Цей сором повинен глибоко проникнути в російську культуру, що стане природним, як сьогодні у німців. Але цей сором виникне лише внаслідок великої психотерапевтичної роботи, яка стане можливою внаслідок тотальної поразки Росії. Самі росіяни, навіть в особі активних противників Путіна, нездатні провести таку роботу. За деякими винятками.

Читайте також: Естонія заборонила в'їзд росіянам з шенгенськими візами

Російський народ – це народ зі зламаним хребтом. Будь-яка влада в Росії крутить його, як хоче. Тому росіяни настільки люті, коли з'являється можливість когось принизити, вбити чи зґвалтувати. Вони відтворюють усе те, що їхня влада робить з ними. Вони раби, які завжди хочуть стати панами. Тому має бути зламаний хребет державі в Росії. Поки ця держава експлуатує низовинні ресентиментні бажання своїх рабів, всі сусіди Росії будуть під перманентною загрозою вторгнення і знищення.

Саме тому Зеленський зробив великий та правильний крок, позначивши цю проблему на такому високому рівні. Україна має за росіян зробити те, що вони не можуть зробити зі своєю державою протягом століть. Це завдання на десятиліття, але перші кроки ми робимо вже сьогодні", - констатує Романенко. 

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини