Вперше в історії матч УПЛ було перервано через повітряну тривогу. ВІДЕО

725 0

Поєдинок першого туру чемпіонату України з футболу у Прем'єр-лізі між "Рухом" та "Металістом" було тричі перервано через оголошену повітряну тривогу. Зустріч відбулася на львівському стадіоні "Україна".

Це стало першим випадком в історії розіграшу національної футбольної першості, коли гру зупинили через ракетну загрозу, інформує UAINFO.org з посиланням на Оbozrevatel.

На 43-й хвилині при рахунку 1:1 диктор на стадіоні повідомив футболістів та технічного персоналу про необхідність пройти в укриття.

Гравці провели у бомбосховищі 40 хвилин та дограли 5 хвилин першого тайму. Після невеликої паузи команди розпочали другий тайм, але змогли зіграти лише 7 хвилин.

На 52-й хвилині команди були змушені знову залишити арену та попрямували до бомбосховища. Друга пауза склала близько пів години.

Гра, яка стартувала о 15:00, завершилася о 19:30 з рахунком 1:2 на користь харків'ян. Усього матч тричі переривався через повітряну тривогу. Третя перерва тривала понад 70 хвилин.