"Україну створив Лєнін": в "ЛНР" окупанти розпочнуть "навчання" школярів за псевдоісторичною методичкою
У цій методичці відображені псевдоісторичні факти та божевільні ідеї.
На окупованій частині Луганської області російські загарбники розпочнуть "навчання" школярів за псевдоісторичною методичкою, підготовленої до 1 вересня. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України, інформує UAINFO.org.
Рашисти з так званої "ЛНР" підготували до 1 вересня розлогий багатосторінковий документ під назвою "Структурний план уроку на тему "Моя історія". Планується, що саме з нього почнеться навчання школярів на тимчасово окупованих територіях в новому навчальному році – йдеться у повідомленні.
Читайте також: Окупанти перетворюють дітей з Маріуполя на "гітлерюгенд"
Загалом запропонований "план" являє собою традиційну солянку псевдоісторичних фактів та божевільних ідей. Він практично дослівно повторює пропагандистські виступи російських телевізійних ідеологів: Україну створив лєнін, української мови не існує, всі українські герої – злочинці, Україну має бути знищено
Зокрема, більшість цитат зі згаданого документа суперечать не тільки історичним фактам, але й здоровому глузду.
Як зазначають у розвідці, помилково вказується, що київський князь Володимир хрестив Русь у грецькому Херсонесі, хоча насправді хрещення Русі відбулось в Києві, а в Херсонесі хрестили самого Володимира.
Читайте також: Росія погрожує українцям з дітьми: окупанти висунули нову вимогу
Ще помилково вказується, що Київ нібито став "центром ранньої російської державності" після Старої Ладоги і Новгорода, хоча ці обидва російських міста молодші за Київ.
Також окупанти вигадали, що нібито "українська мова нав'язувалась людям насильно", хоча насправді радянська влада продовжувала політику російської імперії і цілеспрямовано звужувала використання української мови.
Крім того, окупанти внесли у методичку багато інших неправдивих тверджень.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки