MENU

Бутусов: Українці можуть помститися за Іловайськ у багаторазовому розмірі: російська 20-та армія потрапила в оточення під Лиманом

1735 0

Бутусов: Українці можуть помститися за Іловайськ у багаторазовому розмірі: російська 20-та армія потрапила в оточення під Лиманом

ЗСУ загнали в "котел" головні сили 20-ї загальновійськової армії ЗС РФ у районі Лиман-Ямпіль: українці можуть помститися за Іловайськ у багаторазовому розмірі 

Про це на власній сторінці у Facebook пише журналіст Юрій Бутусов, інформує UAINFO.org.

Судячи з карт оперативної обстановки російського каналу Рибар (канал російської пропаганди), ЗСУ домоглися повного оточення угруповання 20-ї армії, яка зосередила всі сили для оборони міста Лиман та селища Ямпіль. 

Російське керівництво намагалося утримати за будь-яку ціну два важливі міста Донецької області - Лиман та Ямпіль. Причини очевидно політичні. Однак зупинити наступ ЗСУ росіянам не вдалося.

Українські війська взяли під вогневий контроль останню трасу постачання оточених - Кремінна-Лиман. І тепер постачання російського угруповання перерізане. 

Розгром росіян у "котлі" став неминучим, питання лише у його масштабах. І дуже символічно, що це стало очевидним саме в той день, коли Росія збирається приєднувати Донбас. 

Путін збирається на словах приєднати те, що він не спроможний утримати силою зброї. 

Останній раз у радянська/російська армія потрапляла в "котел" у квітні 1945 року під час німецького контрудара під Бауценом. 

Читайте також: Путін безпосередньо працює з командувачами на місцях, це дає збої в мобілізації – ISW 

У ході війни починаючи з 2014-го року, і у 2022-му також, українські частини неодноразово потрапляли в оперативне оточення, а одного разу потрапили в "котел" під Іловайськом. Тоді було оточено близько 1300 українських українських воїнів, у ході прориву із "котла" за один день загинуло 270 наших воїнів.

Тепер українці мають шанс помститися.

Разом з тим, слід зазначити, що підстав заздалегідь святкувати перемогу немає - ми отримали історичний шанс за війну покарати ворога, але цей шанс ще належить реалізувати.  

Визначні успіхи ЗСУ дивують, тому що ЗС РФ, як і раніше, кратно перевершує нашу армію в артилерії, авіації, бронетехніці, боєприпасах. 

Читайте також: Жданов: Путін приймає рішення як Гітлер весною 45-го року. ВІДЕО 

Щоб добити ворога і не дозволити вискочити з пастки, треба ще зробити багато зусиль. Великих втрат у техніці та озброєнні росіянам вже не уникнути, але важливо не дати вискочити з "котла" оточеним. Повна ліквідація оточеного угруповання, крім інформаційно-політичного ефекту, призведе до дірки в російському фронті і унеможливить тривале утримання окупантами рубежу Сватово-Кременна. 

У Росії немає військ, рівних українським "Азову" та морпіхам, вони не здатні довго оборонятися в оточенні, тому росіяни найближчим часом зроблять спроби втекти, покинувши озброєння та підрозділи прикриття, як втекли раніше з Балаклеї та Ізюму.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

Юрій БУТУСОВ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини