За крок від сенсації: Шахтар у компенсований час втратив перемогу над Реалом. ВІДЕО

602 0

Гол у складі "гірників" забив Олександр Зубков.

У вівторок, 11 жовтня, в рамках четвертого туру групового турніру Ліги чемпіонів УЄФА донецький "Шахтар" приймав мадридський "Реал".

Зустріч проходила у Варшаві на стадіоні Війська Польського і завершилася внічию 1:1, пише портал "УНІАН", інформує UAINFO.org.

Олександр Зубков відкрив рахунок у грі на старті другого тайму. Михайло Мудрик віддав пас на хід, Богдан Михайличенко навісив з лівого флангу атаки, і Зубков головою відправив м'яч у кут воріт.

На 90+5 хвилині Антоні Рюдігер зрівняв рахунок у грі, забивши з передачі Тоні Крооса.

"Шахтар" - "Реал" - 1:1

Голи: Зубков, 46 - Рюдігер, 90+5

"Шахтар": Трубін, Михайличенко, Матвієнко, Бондар, Конопля, Степаненко, Мудрик (Петряк, 85), Судаков (Джурасек, 81), Бондаренко, Зубков (Л. Тейлор, 82), Траоре (Сікан, 76)

"Реал": Лунін, Менді (Алаба, 68), Рюдігер, Начо, Васкес, Кроос, Чуамені (Модріч, 57), Вальверде (Камавінга, 68), Азар (Вінісіус, 57), Бензема, Родріго (Асенсіо, 68)

Попередження: Конопля, 16, Бондаренко, 88 - Мілітао, 85

Додамо, що в паралельному матчі суперники "Реала" і "Шахтаря" по групі F шотландський "Селтік" поступився німецькому "РБ Лейпциг" (0:2).

У наступному турі Ліги чемпіонів "Шахтар" зіграє в гостях проти "Селтіка", а німецький "РБ Лейпциг" прийме на своєму полі мадридський "Реал". Матчі заплановані на 25 жовтня.