MENU

Як правильно вмикати електроприлади після стабілізаційних вимкнень: корисні рекомендації

682 0

Як правильно вмикати електроприлади після стабілізаційних вимкнень: корисні рекомендації

Довгоочікуване світло повернулось в оселю? Не поспішайте одразу користуватися всіма наявними у квартирі потужними електроприладами.

Це може призвести до перевантаження мережі й повторного зникнення світла в помешканні, але тепер вже не через стабілізаційне вимкнення, а через банальну аварію на підстанції, пише Gazeta.ua, інформує UAINFO.org.

Тож як умикати електроприлади після стабілізаційних вимкнень, щоб не нашкодити ні техніку, ні мережі?

На час стабілізаційного вимкнення електроенергії від'єднайте від мережі всі енергомісткі прилади (пральні машинки, чайники, бойлери, електроплити тощо) й вимкніть світло в приміщеннях, якими не користуєтесь. 

З появою світла не вмикайте одночасно все енергомісткі прилади. Користуйтеся ними почергово. Скористались одним – вимкнули, під'єднали інший.

Якщо енергомісткі прилади мають таймер, то варто скористатися цим. Запрограмуйте їх увімкнення в нічний час з 00:00 до 6:00.

Вмикайте електродвигуни й помпові станції через 20–30 хв. після появи електроенергії. Ці прилади дають надзвичайно високе навантаження електромережі під час запускання.

Утримайтеся від використання зовнішнього освітлення фасадів, офісів, ресторанів, торгових центрів. Воно створює високе одночасне навантаження на мережі під час увімкнення.

Українці зіткнулися з енергетичним тероризмом росіян – ворог скидає бомби на об'єкти енергетичної безпеки. Люди подекуди опинялися без світла на кілька годин у Харкові, Львові, Києві й інших містах.

15 жовтня Росія здійснила черговий варварський напад на критичну інфраструктуру України. У результаті об'єкт енергетичної інфраструктури на Київщині зазнав тяжких руйнувань. Диспетчерський центр Укренерго попередив про можливі застосування графіків аварійних вимкнень. 

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Gazeta.ua


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини