MENU

Усього 56 г на день. Дослідники виявили несподівану користь мигдалю

1272 0

Усього 56 г на день. Дослідники виявили несподівану користь мигдалю

Згідно з новими даними, бутират – жирна кислота з коротким ланцюгом – у складі цих горіхів може суттєво покращити мікробіом кишечника.

У дослідженні взяли участь три групи, які вживали мигдаль в якості перекусу. Контрольна група використовувала кекси, інформує UAINFO.org з посиланням на НВ.

Автори приходять до висновку, що включення мигдалю до раціону може бути способом збільшити споживання клітковини, не викликаючи симптомів з боку кишечника.

Дослідження документально підтвердило переваги вживання горіхів. У учасників покращилося травлення та стан шлунково-кишкового тракту в цілому, а знадобилося для цього всього близько 56 грамів мигдалю на день, тобто, близько 46 горіхів.

"Бутират важливий для здоров'я кишечника, оскільки він діє як основне джерело палива для клітин товстої кишки, дозволяючи їм функціонувати правильно. Він також бере участь у передачі сигналів кишечнику, щоб ініціювати процес всмоктування поживних речовин", - пояснює автор дослідження доктор Еліс Кридон.

Читайте також: Детокс здорової людини, або Чому наш організм не потребує очищення від токсинів

"Бутират підтримує кишковий бар'єр, який перешкоджає проникненню бактерій та інших мікробів у кров. При цьому речовина може допомогти зменшити запалення, впоратися з такими станами, як синдром подразненого кишечника, та зменшити дискомфорт у шлунково-кишковому тракті», - стверджує Еллісон Таллман, дієтолог.

Бутират виробляється шляхом ферментації клітковини в товстій кишці. Отже, збільшення кількості клітковини в раціоні, наприклад, шляхом збільшення вживання мигдалю, підвищує рівень бутирату, що позитивно впливає на здоров'я нашого кишківника», - пояснює Таллман.

Читайте також: Дієтолог розповіла про режим харчування, який покращує метаболізм, підтримує природне очищення і нічого не вартує

Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. UAINFO.org не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. UAINFO.org також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

НВ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини