MENU

Росіяни кидають солдатів в атаку без зброї: Білозерська переповіла історію з фронту, від якої волосся стає дибки

1437 0

Розмовляла зі старим побратимом, дуже крутим бійцем, з яким ми нині на різних ділянках, з лютого він вже тричі поранений. Розповів історію, від якої волосся дибки, і показав фотки. Це було кілька днів тому, під час бою в одному з населених пунктів Донеччини.

Олена Білозерська на власгій сторінці у Facebook поділилася історією з фронту, іеформує UAINFO.org

Вороги атакували позиції наших військ. Спочатку в бій пішли "бородаті" - у "гірці" та мультикамі, в дорогому взутті, з якісним спорядженням. Наші їх усіх знищили в ближньому бою - від 100 до 20 метрів.

Потім була "друга хвиля" - колишні засуджені. Вони були хто в чому, але загалом мали непогане озброєння. І наші їх усіх теж знешкодили. Звідки знаєш, що то були засуджені, питаю. Він каже, що, по-перше, тих, хто сидів, з обличчя видно, а по-друге, потім на тілах наші побачили відповідні татуювання.

Читайте також: Росіяни готуються до втечі з Херсона. Пропагандистам роздали методички, – "Медуза"

І от коли наші ліквідували тих екс-в'язнів, у бій пішла "третя хвиля". Мій побратим називає їх "дітьми". Каже, що були зовсім юні, деякі виглядали неповнолітніми, як студенти-першокурсники. І ВОНИ БУЛИ ЗОВСІМ БЕЗ ЗБРОЇ! Бігли до трупів і намагалися взяти зброю у них. Наші покришили їх, звичайно. Мене шокувало те, що ці юнаки, яких кинули у бій без зброї - жоден! - не підняли руки і не закричали "не стріляйте, здаюся!". Ніяким зомбуванням таку поведінку не поясниш. Пояснити її можна лише тим, що якби вони підняли руки, свої постріляли б їх у спини.

Чи, може, у них там нічого не знають про обміни полонених, і ці юнаки думали, що в полоні їх закатують?

Капець... 

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

Олена БІЛОЗЕРСЬКА


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини